Na začiatku bola žena nadšená z toho, že má príležitosť riadiť parádne Ferrari 458. Záver jazdy už bohužiaľ tak šťastný nebol.

Skoro sa zdá, že doba požičiavaniu luxusných áut nepraje. Pred časom to odniesol Mercedes-AMG GLE kupé, s ktorým niekto na jednom z kruhových objazdov vo Francúzsku precenil svoje schopnosti a prevrátil ho na strechu. Teraz sa k nám dostáva video ďalšie nehody, tentoraz s vypožičaným Ferrari.

V čínskom Wenlingu si žena požičala Ferrari 458. Úvod videa ešte sprevádzajú bezprostredné dojmy vodičky, ktorá si novú skúsenosť nemôže vynachváliť. Lenže o pár sekúnd neskôr už je všetko inak. Žena na klzkej vozovke nezvládla voz a zamierila si to rovno do protismeru, kde nabúrala do ďalšieho auta.

Talianske auto skončilo s výrazným poškodením predka, okrem zničenej kapoty si môžeme všimnúť aj vylomeného kolesá a hlavne nemalých škôd na ostatných automobiloch. Vodička našťastie skončila bez zranení.

Všímaví používatelia na sociálnych sieťach na palubovke zaregistrovali, že krátko pred incidentom mal voz deaktivovanú kontrolu trakcie, čo na mokrom asfalte určite zohralo svoju rolu. Najmä, keď motor poskytuje výkon 425 kW posielaný na zadné kolesá. Niektorí špekulujú o aktivovanom režime Race, čo by vo frekventovaných uliciach mesta určite nebolo múdre rozhodnutie. Vodička sa priznala, že Ferrari riadila vôbec prvýkrát. Nabudúce už si použitie asistentov určite premyslí lepšie.