Vrah sa pri odchode zo súdnej siene sa usmieval! Študentku Máriu uškrtil jej priateľ

743

 

Slovenskom otriasla ohavná vražda iba dvadsaťjedenročnej ukrajinskej študentky Márie. Tú mal na bratislavskom internáte 3. júna zavraždiť jej o rok starší priateľ Volodymyr. Políciu sa najskôr snažil obalamutiť, ale neskôr vyšla najavo pravda. Muž vraj sympatickú študentku prvého ročníka Slovenskej technickej univerzity v Bratislave uškrtil. Súd ho poslal za mreže do väzby. Pri odchode zo siene sa usmieval!

Celá vec sa najskôr javila ako strašná tragédia. Volodymyr vraj našiel svoju priateľku v jednej z internátnych izieb celú fialovú, pričom jej z úst vytekala pena. Ihneď volal záchranku a robil si alibi. Svedomie ho ale dohnalo. Policajtom sa priznal, že dievča zabil.

Uškrtil som ju! Priznal sa vraj priateľ študentky z Ukrajiny. 

\“Dňa 8. júna bol vo večerných hodinách zadržaný podozrivý muž ukrajinskej štátnej príslušnosti pre dôvodné podozrenie z úmyselného usmrtenia študentky ukrajinskej štátnej príslušnosti,\“ povedal prokurátor.

Vraždil zo žiarlivosti: Streľba v nemeckom meste si vyžiadala dvoch mŕtvych! Žiarlivého šialenca polícia zatkla 

Volodymyr s kriminalistami dostavil na rekonštrukciu celej údajnej vraždy. V nedeľu súd rozhodoval o tom, či mladého muža pošle za mreže. A neváhal. „Súd sa v plnom rozsahu stotožnil s návrhom krajskej prokuratúry Bratislava a vzal obvineného od väzby,“ vysvetlil prokurátor.

Vražda zo žiarlivosti: Osudová lož, ktorá stála Terezku (†18) život!

To údajného agresora nijako nerozhodilo. Keď odchádzal zo súdnej siene, tak sa usmieval. Spolu s obhajcom podali proti verdiktu sťažnosť. „Máme za to, že nie sú splnené podmienky väzobného stíhania,“ popísal obhajca Pavol Krajčírik.