Vražda a znásilnenie pacientok v nemocnici!

Pracovník nemocnice skončil za mrežami

138

Pracovník nemocnice v britskom meste Blackpool bol zatknutý políciou. Podozrievajú ho z dvoch znásilnení, jedného sexuálneho napadnutia, a dokonca z vraždy päťdesiatpäťročnej Valerie Knealové.

Na jeseň roku 2018 bolo na polícii ohlásené, že v blackpoolskej nemocnici je zle zaobchádza s pacientami a sú zanedbávaní. V dôsledku toho vyšetrovatelia, u niektorých zosnulých nariadili posmrtnú pitvu. Tá u pani Knealovej zistila, že príčinou smrti bolo krvácanie, ktoré ale nebolo spôsobené zanedbaním starostlivosti. Polícia preto začala ženinu smrť vyšetrovať ako vraždu.

Pracovníka nemocnice obvinili z 84 sexuálnych útokov! Väčšina obetí boli deti

Podozrivým z tohto činu je jeden z pracovníkov nemocnice. Ten bol zo zdravotníckeho zariadenia prepustený a teraz je vo väzbe. Podľa všetkého mal tiež znásilniť dve ďalšie pacientky a sexuálne napadnúť inú zamestnankyňu nemocnice.

Pôrod ako z hororu!  Odsúdená lekárka napchala kričiacej rodičke (†28) dýchaciu trubicu do pažeráka!

„Zatkli sme muža v súvislosti s radom závažných trestných činov. Ide o činy, ktoré sa týkajú veľmi citlivých obvinení, máme preto rad špeciálne vyškolených pracovníkov a prípad dôkladne prešetríme,“ uviedla pre Daily Mail hlavná policajná inšpektorka Jill Johnstonová. Tá zároveň vyzvala každého, kto by mal k prípadu akékoľvek informácie, aby sa polícii ozval.