Vražda zo žiarlivosti: Jozef dobodal Romana, aby zabránil rozvodu! Zbaviť sa mŕtvoly mu pomáhala manželka

1235

Až dvadsaťpäť rokov za mrežami hrozí Jozefovi K. z okresu Poprad. Jozef chcel zabrániť rozvodu so svojou manželkou, a tak sa rozhodol k otrasnému činu. Zavraždil Romana A. a následne požiadal svoju manželku, aby mu pomohla odpratať telo. Podľa polície tým chcel ženu k sebe pripútať a zabrániť tak rozvodu!

Kriminalisti NAKA (Národná kriminálna agentúra) v piatok zadržali Jozefa K., ktorý chcel vraždou zabrániť rozvodu! Jozef býval so svojou manželkou v rodinnom dome ležiacom v okrese Poprad. Manželia sa mali rozvádzať, čomu chcel Jozef zabrániť šokujúcim spôsobom. „Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania na svojom dvore rodinného domu v okrese Poprad viackrát bodol Romana A., ktorý zraneniam na mieste podľahol,“ uviedla slovenská polícia vo vyhlásení na sociálnej sieti facebook.

Päťnásobná vražda zo žiarlivosti otriasla Rakúskom!

Jozef následne požiadal svoju manželku, aby mu pomohla zbaviť sa tela. „Takýmto spôsobom si ju chcel, zaviazať ‘do budúcnosti, aby od neho neodišla, pretože majú spoločné kriminálne, tajomstvo’. Jozef telo svojou obete hodil do potoka Mlynica, do ktorého blízkosti sa presunul autom,“ stojí ďalej vo vyhlásení. „Skutok sa stal v stredu, pričom muž bol zadržaný už v piatok,“ dodala polícia s tým, že Jozefovi hrozí 20 – 25 rokov za mrežami.

Masová vražda zo žiarlivosti! Taxikár vyvraždil celú rodinu, ušetril len bábätko (7 mes.)!