Telá dvoch sestier (†27 a †46) boli nájdené v parku. Ubodané na smrť. Polícia z brutálnej vraždy obvinila mladíka Danyala Husseina (19), ktorý mal údajne vraždiť kvôli „zmluve s démonom,“ kvôli čomu mal každých šesť mesiacov obetovať šesť žien, aby vyhral jackpot.

Zavraždené sestry Nicole a Biby

Mladík Danyal Hussein zavraždil obe sestry obzvlášť krutým spôsobom. Obe si zrovna v Anglicku užívali koniec protiepidemických opatrení v jednom z londýnskych parkov, kde sa pilo a tancovalo. Keď už väčšina účastníkov park opustila, ženy sa rozhodli na mieste zostať. Na mieste bol ale aj devätnásťročný Hussein.

Bude z nej anjel či diabol? Najala si vraha na svojho manžela?

Ten sa podľa Daily Mailu zaviazal obetovať obe sestry satanovi. Vraj aby mu pomohol vyhrať peniaze v lotérii. Obe sestry zabil niekoľkými bodnými ranami. Jedna zo sestier Nicole Smallmanová bola podľa obžaloby bodnutá dvadsaťosemkrát, pričom smrteľné pre ňu boli predovšetkým rany do pľúc. Na jej rukách boli zjavné známky toho, že sa Nicole vyšinutému vrahovi snažila ubrániť.

Smallmanová bola nájdená mŕtva v blízkosti svojej sestry Biby, ktorú Hussein zavraždil podobne krutým spôsobom.

Blonďavý diabol je už na slobode!

Dr. Robert Chapman zistil, že jedna rana na hrudi bola vedená takou silou, že prenikla do prsnej kosti, ale nedošlo k žiadnym obranným zraneniam rukou alebo na zápästí obete.

Hussein mal podľa všetkého mať „uzatvorenú zmluvu s diablom“. Tá mala spočívať v tom, že ak mladík zabije šesť žien v dobe šiestich mesiacov, pomôže mu satan zvíťaziť v lotérii. Hussein obe sestry po čine odtiahol do neďalekého krovia, kde ich potom našiel mŕtve jeden z ich priateľov.

Vyliečila sa zo smrteľnej choroby ale neprežila útok svojho agresívneho partnera

„Telá Biby Henryovej a Nicole Smallmanovej ležali na bokoch. Mali prepletené končatiny, obe boli opakovane dobodané a zjavne mŕtve. Vrah odtiahol ich tela cez trávu do živého plota,“ povedal jeden z policajtovNa mieste kamarát oboch sestier našiel aj nôž, ktorý Hussein pred činom kúpil. Aj cez to mladík súdu tvrdil, že na mieste nikdy nebol a svoju vinu popiera. Verdikt nad diabolským vrahom zatiaľ vynesený nebol.