Dvanásťročná Luisa z nemeckého Freudenbergu sa v sobotu nevrátila domov z návštevy kamarátky. Dievčino telo polícia objavila v nedeľu popoludní neďaleko cyklotrasy medzi Hohenhainom a Wildenburgom. Telo sa nachádzalo mimo cesty, kadiaľ sa bežne Luisa od kamarátky vracala. Nemecká polícia v utorok šokovala verejnosť s oznámením, že ako hlavných podozrivých preverujú dve dievčatá, ktoré majú dvanásť a trinásť rokov!

Keď rodičia púšťali v sobotu svoju dvanásťročnú dcéru Luisu za kamarátkou, určite netušili, že ju živú vidia naposledy. Mladá Nemka sa do domova vo Freudenbergu v Severnom Porýní-Vestfálskau nevrátila a rodina spoločne s políciou po dievčati ešte v sobotu začala pátrať.

Všetky nádeje však vyhasli o deň neskôr, keď kriminalisti v lese neďaleko cyklotrasy medzi Hohenhainom a Wildenburgom našli telo nezvestnej dievčiny, bohužiaľ už bez známok života.

Jedenásťročné dievčatko porodilo. Otcom je jej brat (14)

 Dievčatá sa k vražde  priznali 

Luisa podľa výsledkov utorkovej pitvy zomrela na následky početných bodných rán a straty krvi. V rovnaký deň popoludní kriminalisti taktiež uviedli, že dievča s vysokou pravdepodobnosťou zavraždili dve rovesníčky, údajne išlo o kamarátky obete! Vyšetrovatelia ich podozrievali už  od začiatku 

„V priebehu vyšetrovania sa vo výpovediach objavili nejaké rozpory. Nakoniec boli dievčatá v pondelok znovu vypočuté ak činu sa priznali,“ uviedol na tlačovej konferencii veliteľ štátneho zastupiteľstva v Koblenzi Mario Mannweiler.

Malé deti sa segregovanej osady organizujú brutálne psie zápasy!

 Páchateľky nie sú trestne  zodpovedné 

Prípad otriasol aj skúsenými kriminalistami. „Je to šokujúce, toto sa nedeje každý deň. Za 40 rokov služby som nič podobné nezažil,“ vyjadril sa k tragédii vrchný policajný viceprezident Jürgen Süs.

Čo mohlo byť motívom vraždy, polícia zisťuje. Pátra taktiež po vražednej zbrani, ktorú sa zatiaľ nepodarilo nájsť. Žiadne ďalšie informácie polícia kvôli citlivosti prípadu a veku obete a páchateliek zverejňovať nechce. Obom podozrivým je menej ako 14 rokov, teda v Nemecku nie sú trestne zodpovedné. Nemecké rodinné súdy však môžu nariadiť určité opatrenia mimo trestného konania. Celý prípad si prevezmú úrady pre starostlivosť o mládež.

Dvaja tínedžeri zabili matku a sestry pre obvinenie z cudzoložstva