Vyšetrili záhadnú smrť otca a jeho dvojročného syna! Chlapec zomrel hladom a smädom! A muž?

430

Po niekoľkých mesiacoch americkí policajti dospeli ku koncu vyšetrovania smrti otca a jeho dvojročného syna. Vyšetrovatelia uviedli, že David Conde starší (†59) zomrel z prirodzených príčin, zatiaľ čo jeho syn David Conde zomrel hladom a smädom.

Polícia začala prípad vyšetrovať 15. februára tohto roku. Na tiesňovú linku vtedy zavolal oznamovateľ, že už takmer desať dní nemá správy o Davidovi Condeovi a jeho malom synovi, ktorí spoločne bývali v bytovom dome na Hamilton Street v meste Geneva. Na miesto vyrazila policajná hliadka, aby skontrolovala, či je v rodine všetko v poriadku. Na mieste však policajtov čakal hrozný nález. Päťdesiatdeväťročný muž a jeho dvojročný syn boli mŕtvi. Strážcovia zákona ich našli ležať v spálni.

Neplnoletá matka šesť dní oslavovala 18. narodeniny. Jej dcéra (†20 mes.) zatiaľ umierala hladom a smädom

Vyšetrovatelia sa začali prípadom zaoberať. Ako informoval vtedy denník Democrat & Chronicle, byt sa zdal byť udržiavaný, v chladničke bolo dostatok jedla a v skriniach oblečenia pre dieťa. Už v začiatkoch vyšetrovania policajti informovali, že v byte nenašli žiadne známky toho, že by došlo k násilnému činu. David Conde starší mal svojho syna v starostlivosti od narodenia.

Hororový týždeň dieťa neprežilo! Kristínka († 3) zomierala hladom a smädom

Susedia pre denník Syracuse uviedli, že chlapec bol usmievavý a roztomilý. Práve sa vraj učil chodiť, pretože podstúpil niekoľko operácií a rehabilitácií. Po niekoľkých mesiacoch vyšetrovania úrady uviedli, že otec zomrel z prirodzených príčin. „Predpokladá sa, že pán Conde zomrel ako prvý. Dieťa nebolo schopné zaobstarať si žiadnu výživu po tom, čo jeho otec zomrel,“ stojí v správe polície. Conde starší zomrel na následky kardiovaskulárneho ochorenia.