Woody Harrelson „udrel muža, ktorý odfotil jeho a jeho dcéru v sebaobrane“

846

Woody Harrelson udrel muža, ktorý údajne neprestal fotografovať jeho a jeho dcéru. Polícia bola privolaná do hotela Watergate vo Washingtone DC v stredu večer okolo 23:00 v reakcii na správu o útoku na strešnej terase hotela. Našli tam niekoľko ľudí, vrátane 60-ročného herca, (ktorý má tri deti, Deni, 28, Zoe, 25 a Makani, 15,) s manželkou Laurou Louie – a jedno z jeho detí.

Polícia uviedla, že muž, ktorý sa zdal byť pod vplyvom alkoholu, odfotil Harrelsona a jeho dcéru a hviezda Hunger Games sa k nemu údajne priblížila a požiadala ho, aby zastavil a vymazal fotografie, ktoré už urobil.

Správa polície potom hovorí, ako Harrelson údajne uviedol, že sa dostal do verbálneho sporu s mužom, ktorý sa k nemu „vrhol“ v snahe „chytiť ho za krk“, a tak ho udrel „do krku na sebaobranu „.

Svedkovia potvrdili, že druhý muž bol agresorom. Nemenovaného muža, ktorý fotografoval, vypočúvali v hotelovej izbe a jeho meno bude zverejnené, keď ho  obvinia. Vyšetrovanie stále pokračuje.

Otec slávneho herca Woodyho Harrelsona pracoval ako nájomný vrah. Tvrdil, že zabil Kennedyho

Harrelson, ktorý bol v meste natáčať seriál HBO The White House Plumbers, odmietol komentovať incident.

Nie je to prvýkrát, čo sa herec pohádal s niekým, kto ho fotil.

V roku 1995 sa dostal do potýčky s dvoma paparazzmi, o ktorých tvrdil, že sledovali jeho rodinu počas návštevy Martha’s Vineyard a neskôr mu bolo nariadené zaplatiť jednému z nich 4 800 dolárov, zatiaľ čo druhý, ktorý incident natočil, dostal len 2 doláre pokuty. Potom v roku 2008 bol Harrelson žalovaný za údajné napadnutie a rozbitie videokamery fotografa, pričom prípad bol zamietnutý o dva roky neskôr po tom, čo sa dohodli na mimosúdnom urovnaní. V roku 2019 bola hviezda No Country For Old Men obvinená paparazzom z napadnutia a poškodenia jeho videokamery na letisku LaGuardia v New Yorku, ale neboli vznesené žiadne obvinenia ani neboli podniknuté ďalšie kroky.

Než sa stali slávnymi: Pozrite sa na hollywoodske hviezdy na fotkách z konkurzu

Harrelson povedal o druhom incidente v tom čase: „Dotočil som film s názvom Zombieland, v ktorom som bol neustále napadaný zombie, potom odletel do New Yorku, a stále som s tým ešte žil.“ S mojou dcérou na letisku ma vyľakali paparazzovia, ktorých som si celkom pochopiteľne pomýlil so zombie.“

Slávny lovec ľudí, zvaný Pes! Ide po priateľovi zavraždenej influencerky!