Z dobrého motokrosového pretekára sa vykľul zlý domáci násilník. Monokle a škrtenie partnerky

2059

Jazdec motokrosu Erick Bretz od pätnástich zarába statisíce a myslí si, že mu prejde snáď všetko. Potom, čo brutálne zmlátil svoju dvadsaťdvaročnú priateľku, ale tvrdo narazil …

Vyzerali ako dokonalý mladý pár, obaja z Brazilie, Melissa hviezda sociálnych sietí, Erick jazdec motokrosu zarábajúci pekný balík. Kým však dievča nepridala na Instagram obyčajnú fotku. Žiarlivý mladík značne posilnený alkoholom a práškami sa neudržal a urobil hysterickú scénu. Nestalo sa to prvýkrát, ale tentoraz to poriadne prehnal.

Smilník a ešte aj podvodník! Slovák v Brne ženám sľuboval za orálny sex tisíce. Po rozkoši zmizol

Vytýkal jej, že má na fotke moc veľký výstrih a chcel jej zobrať telefón. To si dievča nenechala páčiť a udrela ho päsťou. Mladík jej ranu oplatil niekoľkými údermi do tváre. Načo ju ťahal po celej miestnosti za vlasy a vytrhol pritom poriadny kus jej bujné hrivy. Jeho agresívne chúťky ale stále nemali dosť, takže dievča na zemi ešte dokopal a udrel ju cez tvár fľašou od vína.

Vykopnuté dvere na kúpeľni

Grentz sa podarilo vyšmyknúť a zabarikádovať sa v kúpeľni, odkiaľ chcela privolať políciu. Mladík však dvere vykopol a dievča sa ocitla v pasci. Našťastie sa jej podarilo utiecť na recepciu budovy, odkiaľ vrátnik privolal strážcov zákona a záchranku.

Melissa Grentz pred útokom Ericka

Študentka samozrejme neváhala a okamžite sa s otrasnou skúsenosťou zverila na sociálnych sieťach, kde jej fotky plné šrámov vyvolali poriadny poprask. Macher Erick medzitým skončil v putách. Na súde vyšlo najavo, že k ženám nechová ani štipku rešpektu a Brazílčan pravdepodobne skončí v americkej base.

Žena so svojimi dcérami nechala zabiť manžela. Nedovoľoval im nosiť džínsy