Z kamiónu počas jazdy trčala ľudská ruka!

Policajti v českom Přerove sa nestačili čudovať. 

312

O osobitnom prípade informovala na sociálnych sieťach přerovská mestská polícia. Hliadku v utorok popoludní minul zahraničný kamión, z ktorého trčala ľudská ruka. Ukázalo sa, že sa pod návesom skrývali dvaja migranti.

Přerovskí strážnici sa nestačili čudovať, keď okolo nich prechádzal kamión, z ktorého trčala ľudská ruka. Ihneď si domysleli, že sa vo vnútri nákladného auta niekto skrýva, a preto sa pustili do prenasledovania.

„Hliadka sa zaradila za nákladné vozidlo a išla za ním do miest, kde by ho mohla bezpečne zastaviť. Po chvíli sa rozblikal maják, ozvala siréna a rozsvietil červený nápis stop,“ popísali strážnici na facebooku. Potom, čo vodič kamiónu zastavil, zo zadnej časti auta vybehol človek, ktorý sa snažil polícii utiecť.

39 mŕtvych migrantov viezol chlapec od susedov, volali ho kovboj Woody

Bohužiaľ pre neho ho však hliadka ihneď dostihla a skončil v putách, to však nebolo všetko. Pri prehľadávaní autá našli strážnici ešte ďalšiu osobu, ktorá sa v kamióne ukrývala. „Ten sa o útek ani nepokúsil. Viac ich tam už nebolo,“ informovali v príspevku na sieti policajti s tým, že celú vec odovzdali do rúk privolanej štátnej hliadke.

Kuriózny prevoz do Bratislavy si vybrali dvaja migranti z Maroka: Podvozok českého autobusu