Z medvedieho brlohu vytiahli živú múmiu! „Medveď si ma nechával na potom!“ Muž pil mesiac moč a dúfal v zázrak

2883

Ruskí lovci na Sibíri urobili šokujúci nález. V medveďom brlohu našli zbedačeného muža, ktorý vyzeral ako oživená múmia! Medveď vraj neboráka napadol v lese, ťažko ho zranil a potom ho odtiahol do svojho brlohu. Tam zraneného muža nechal mesiac umierať! Lovci našťastie chudáka našli a odviezli ho do nemocnice.

Napadnutie človeka medveďom nie je v Rusku nič výnimočné. V hlbokých lesoch kdesi na Sibíri ale nedávno došlo k prípadu, ktorý je mimo všetky kategórie. Ruskí lovci našli v medveďom brlohu živé múmiu – išlo o neboráka, na ktorého zaútočil medveď, prerazil mu chrbticu a potom ho odtiahol do brlohu. Dotyčný zhruba mesiac trpel a pomaly umieral, než ho lovci našli.

Lovca na muža upozornili ich psy, ktorí vbehli do brlohu, a keď vyliezli, odmietali ísť ďalej. Lovci preto do brlohu prenikli a tam takmer mumifikovaného človeka našli. Záchrancovia si najskôr mysleli, že našli mŕtvolu, k ich obrovskému prekvapeniu ale išlo o živého človeka! Urýchlene ho preto odviezli do nemocnice.

Stav muža, ktorý sa predstavil ako Alexander, lekárov šokoval. Po mesačnom pobyte v medveďom zajatí bol Alexander totálne vyčerpaný, skoro nedokázal ani otvoriť oči a nepamätal si svoje priezvisko ani vek.

Hrozné video popravy spiacej medvedice s mláďatami. Otec so synom si po zbabelej poprave plesli!

Prežil vraj vďaka tomu, že pil vlastný moč. Zúbožený muž dokázal hýbať rukami, inak bol úplne nehybný. To, že Alexander prežil mesiac v medveďom brlohu, lekári považujú za zázrak. Okrem prerazené chrbtice mal po tele mnoho hnijúcich rán a hrozilo, že sa medveď vráti, aby Alexandra zožral.

Lovec zasiahol medveďa šípom, ten ho rozmetal

Jeden zo zdravotníkov oživenú múmiu v nemocnici nakrútil a video pustil do sveta. Nie je jasné, kde presne boli zábery zhotovené. Pôvodný informáciu, že k incidentu došlo v Tuvinskej republike, hovorca tamojšieho ministerstva zdravotníctva odmietol.

Nerovný súboj, ktorý vošiel do dejín vojny s drogami. Medveď versus 40 kíl kokaínu

„Nemôžeme potvrdiť, že by sa tento prípad stal v Tuvinskej republike. Ministerstvo zdravotníctva ani iný úrad žiadny takýto incident nezaznamenalo, pravdepodobne sa to stalo niekde mimo Tuvu,“ povedal hovorca tuvinského ministra zdravotníctva pre spravodajský server East2West News.

Najrozkošnejšie mláďa ľadového medveďa, aké ste kedy videli