Za divokú noc v luxusnom hoteli zaplatí muž tristotisíc eur za požiar izby!

738

Tak tento výlet príde izraelského občana poriadne draho. Pricestoval do Londýna, kde si zaplatil ubytovanie v luxusnom hoteli Four Season. Ťažko povedať, čo vyvádzal, ale izba sa mu podarila zapáliť! Navyše napadol policajta a dopustil sa ublíženia na zdraví. A škoda na zariadení? Hotel ju vyčíslil v prepočte na neuveriteľných tristo tisíc eur!

Päťdesiatdvaročný muž z Izraela, menom Ofer Tsofan v sobotu zapálil izbu vo Four Seasons v londýnskej ulici Park Lane. Tak o tom prinajmenšom informujú britské médiá, napríklad denník Metro.

Krásna dievča šantilo na rímse hotela. Balet medzi životom a smrťou skončil po dvoch hodinách márneho prehovárania

Bol zatknutý tesne po jedenástej hodine v noci a obvinený z podpaľačstva, ublíženia na zdraví a napadnutie dvoch policajtov. Tsofan bol vraj v Londýne na služobnej ceste. Po tomto nevydarenom výstupe mu však bola odopretá kaucia a bol vzatý do väzby. Tam zotrvá do 27. augusta, než bude môcť všetko vysvetliť súdu v Southwarku.

V centre Bratislavy horel luxusný hotel! Na mieste zasahovali desiatky hasičov

Domnelého podpaľačov nečaká len možný trest v podobe odňatia slobody, ale najskôr bude musieť zaplatiť aj astronomickú škodu. Zničenie luxusného izby vo vyhlásenom hoteli príde totiž na  tristo tisíc eur!