Za informáciu o beštiálnom vrahovi dostal za 50 tisíc! 

Vrah uškrtil dievča (†16) a nechal ho ležať na schodoch

428

 

Willie Robinson (52) z Connecticutu bol po šestnástich rokoch zatknutý a obvinený z vraždy Jessicy Keyworthovej (†16). Tá bola v júni 2004 nájdená mŕtva na schodisku obytného domu vo Waterbury.

Päťdesiatdvaročný muž z Waterbury bol v piatok 29. januára zatknutý za vraždu Jessicy Keyworhové, ktorá sa udiala už pred 16 rokmi! Úrady nešpecifikovali, aké stopy viedli k usvedčeniu Robinsona, podľa policajného prezidenta Waterbury bola súčasťou vyšetrovania forenzná veda a technológie rozpoznávania DNA.

Sériový vrah Ted Bundy bol definíciou bezcitného zla! Obete si získal šarmom, za 30 vrážd dostal kreslo

„Sme veľmi radi, že sa prípad z časti konečne uzavrel a rodina dievčaťa sa dočká spravodlivosti,“ povedal šéf polície Fernando Spagnolo pre noviny Republican-American. „Stalo sa tak aj vďaka veľkej vytrvalosti detektívov zapojených do tohto prípadu,“ dodal. Robinson bol obvinený a vzatý do väzby s kauciou 2 miliónov dolárov v pondelok 1. februára po tom, čo bol identifikovaný ako podozrivý.

Vrah prezývaný Hrobár je pred súdom pre 5 vrážd! Účtovníka vraj zomlel v mlynčeku na mäso a manželku hodil do klietky s levom!

Keyworthová, ktorá študovala na škole Job Corps v Massachusetts, mierila do Connecticutu navštíviť priateľov a príbuzných, keď bola zavraždená. Násťročná išla vlakom z Bridgeporte do Waterbury, kde vystúpila 30. mája 2004. Podľa polície bola o niekoľko dní neskôr nájdená mŕtva v suteréne na schodisku za obytnou budovou na Pearl Street. Pitva neskôr odhalila, že bola uškrtenie a súdny lekár rozhodol o jej smrti ako o vražde.

Brutálna vražda dvadsaťjedenročného Dominika, vrah ho utopil v žumpe!

Robinsonov právnik je však presvedčený, že jeho klient neje násilník a uviedol, že sa k vražde maloletej nepriznal. „Ľudia by nemali robiť závery na základe zatknutia. Svoj súdny proces si bezpochyby zaslúži,“ uviedol pre Republican-American. Za informáciu vedúcu k jeho dolapeniu vyplatila polícia informátorovi 50 tisíc dolárov.