Dva roky vo väznici s ostrahou musí definitívne stráviť Marek Pospíšil z Blanenska. Súd ho uznal vinným za to, že sa v roku 2021 pol roka schádzal s maloletými chlapcami a požadoval od nich sexuálne praktiky. S jedným mal sex, od druhého sa nechal orálne uspokojovať. Chlapec mal pritom len 11 rokov!

Pospíšil sa s chlapcami schádzal v Adamove. Partia školákov z 5. a 6. triedy základnej školy ho zrejme neskutočne sexuálne priťahovala. Chalani napodiv súhlasili s jeho sexuálnymi návrhmi, za ktoré im ponúkal peniaze.

Tí však uprednostňovali zábavnú pyrotechniku. Predajcovia im ju totiž odmietli predávať. Tak im ju kupoval.

Otec bol pedofil, mal 9 manželiek a 63 detí! Hviezda reality show prehovorila o detstve v sekte 

 Masáž, orál aj  styk 

Častokrát schôdzky končili „len“ masážou spodnej časti tela. V prípade chlapca (11) sa ním ale nechal Pospíšil aj orálne uspokojovať. S jeho o niečo starším kamarátom mal dokonca aj sexuálny styk. Za sériu trestných činov hrozil Pospíšilovi rok až osem rokov väzenia. Okresný súd v Blansku ho poslal na dva roky do väznice s ostrahou, a to sa mu zdalo príliš.

Putinov vojak znásilnil na Ukrajine ročné dieťa a natočil sa pri tom. Pedofila v Rusku zadržali

Odvolal sa na krajský súd v Brne, kde v utorok prostredníctvom svojho advokáta žiadal zmenu trestu na podmienený. „Žije v registrovanom partnerstve s mužom, ktorý je ťažký invalid. Na obžalovanom je plne závislý,“ uviedol pred súdom obhajca.

Krajský súd v Brne tento argument ako dôvod úpravy trestu neuznal s poukazom na to, že túto skutočnosť už vedel aj okresný súd v Blansku a trest stanovil na spodnej hranici trestnej sadzby. „Odvolanie sa preto zamieta. Rozsudok je právoplatný,“ zdôraznil sudca Vlastimír Čech.

Pedofilné zverstvo! Dvanásťročné dievčatko otehotnelo počas Lockdownu!