K brutálnej vražde došlo v srbskej dedine Poljanice. Matka dvoch detí Kristína (31) tam napichla na vidly svoju päťdesiatdeväťročnú svokru! K vražde mal viesť spor o tom, čo uvarí na obed.

V šoku sú obyvatelia dedinu Poljanice v Srbsku. V jednom z tamojších domov došlo k brutálnej vražde. Dopoludnia tam vypukla hádka medzi Kristínou a jej svokrou. Ženy sa mali hádať, čo sa bude variť na obed. Banálna hádka však skončila smrťou jednej z nich. Rozčúlená Kristína chytila ​​nôž a bodla ho svoje svokre do chrbta! Navyše ju ešte bodla vidlami na seno.

Zoltán nedokáže pochopiť, čo sa vo vnútri domu odohralo

Kristína potom vzala svoje deti a išla s nimi na ihrisko, tam ich popoludní stretol aj manžel Kristíny a syn zavraždenej Zoltán. „Zabila som ti mamu,“ mala mu s pokojom povedať Kristína. „Keď som prišiel z práce, videl som, že moja žena stojí na detskom ihrisku s oboma našimi deťmi. Spýtal som sa, čo stalo. Ona mi s úsmevom povedala, že zabila moju mamu,“ povedal štyridsaťjedenročný muž.

Šokovaný Zoltán bežal domov, kde našiel svoju mamu v kaluži krvi. „Keď som odchádzal do práce, všade bol pokoj, vôbec tomu nerozumiem. Dohodli sa, že nebudú nič variť, pretože jedlo zostalo od včera,“ nedokáže pochopiť, čo sa vo vnútri domu odohralo. Potom, čo na miesto dorazila sanitka, žene už nebolo pomoci. Kristína, ktorá je navyše tehotná, skončila vo vojenskom väzení.