Fanúšikovia úspešnej youtuberky a influencerky Annabelle Hamovej plačú: Len v 22 rokoch odišla na onen svet! Jej smrť navyše obostierajú záhadné okolnosti.

Ako uvádza denník Daily Mail, Annabelle, ktorá pochádzala z Atlanty v Georgii, vyrazila s kamarátkami do Fairhope v Alabame, aby si spoločne užili rozlúčku so slobodou jednej z nich.

 Z party zrazu bez stopy  zmizla 

Situáciu komplikoval fakt, že sa v blízkosti nachádzala vodná plocha. Okamžite sa tak začalo pátrať a v sobotu okolo pol štvrtej popoludní dostala polícia prvý telefonát. Annabellina sestra Alexandria sa obrátila na sociálne siete a rozbehla kampaň, ktorá jej mala sestru pomôcť nájsť. „Moja sestra sa stratila. Máme jej telefón. Možno spadla z móla,“ informovala v sobotu.

 Bohužiaľ, pátranie malo tragický  koniec…

Polícia neskôr informovala, že sa telo dievča našlo už bez známok života. „Píšeme toto s nesmierne ťažkým srdcom. Annabelle mala epileptickú príhodu a odišla do neba,“ oznámila jej rodina v pondelok. „Bojovala s tým už dlho a chcela šíriť osvetu, čo na jej počesť urobíme,“ pokračovalo vyhlásenie.

Tragická smrť slávneho YouTuber v Tatrách! Dominik (†25) žil životom plným adrenalínu

Smrť v súvislosti s epileptickými záchvatmi je pritom pomerne vzácna. Na vlastný záchvat pacienti neumierajú… Smrť môže nastať kvôli komplikáciám pri záchvate, ako napríklad zranenie alebo zapadnutie jazyka. Polícia v prípade úmrtia mladej youtuberky vylúčila cudzie zavinenie, čo sa ale vlastne stalo, to zatiaľ rodina neprezradila.

Osemročný chlapec na čele 10 najviac zarábajúcich YouTuberov za rok 2019

„Prosím, nešírte špekulácie, ktoré nie sú podložené. V pravý čas zverejníme viac detailov a informácií o jej živote,“ napísali pozostalí na dievčaťa instagramový profil.