Záhadná smrť troch študentiek medicíny (†17, †18 a †19)! Po požiari sa našli dobodané tela!

520

Vo štvrtok 30. septembra vypukol požiar v panelovom dome v meste Gaj v Orenburská oblasť v Rusku. Potom, čo boli plamene uhasené, prišiel šok. V jednom z bytov sa našla dve telá, tretie potom vyšetrovatelia objavili na dvore. Všetky tri mŕtvoly mali bodnorezné zranenia, polícia preto začala vyšetrovanie trestného činu vraždy dvoch a viac osôb.

 

Zavraždené dievčatá mali podľa informácií televízie Moskva24 pochádzať z Baškirsko a do mesta Gaj sa presťahovali kvôli štúdiu medicíny. Asistent vedúceho vyšetrovateľa Radik Galimov uviedol, že všetky obete mali bodnorezné poranenia na hrudníku a na bruchu.

Niektoré médiá uvádzali, že dievčatá boli zavraždené sekerou. Túto informáciu však kriminalisti nepotvrdili. V súvislosti s prípadom sa navyše médiami šírila fotografie osemnásťročného mladíka menom Anvar, ktorý mal byť v kauze podozrivým.

Avšak ten sa neskôr prihlásil médiám a v rozhovore pre nich uviedol, že s prípadom nemôže mať nič spoločné, pretože sa v čase zločinu nachádzal v meste Ufa, ktoré je od Gaje vzdialené 600 kilometrov.

Čo sa dialo pred požiarom? Pili už od obeda, potom sa ozvali rany! To bola teda rodina, vypovedal ich sused

 Nikto si nič  nevšimol! 

„V tom čase som bol v Ufe, kde už som dva týždne. V Gaji som nikdy nebol a so žiadnou z dievčat som v poslednej dobe nebol v kontakte,“ uviedol Anvar, ktorý ale nepoprel, že dve z obetí pozná.

Podľa informácií webu polície v skutočnosti hľadala Anvarova staršieho brata Ilnara (23). Ten mal totiž v osudnú noc s jednou zo zavraždených komunikovať cez videohovor. Ničoho podozrivého si ale nevšimol a v byte podľa neho neboli žiadni cudzí ľudia.

Požiar v blázinci: Priviazaní pacienti na lôžku boli bez šance

„V 0:46 mi napísala ,Milujem ťa’, to bolo všetko,“ uviedol Ilnar. Susedia údajne tú noc nepočuli žiadny krik. Je pravdepodobné, že vrah založil požiar, aby zakryl svoj krutý zločin.