Záhadná smrť v dovolenkovom raji. Rodičov s deťmi našli mŕtvych v ich apartmáne!

1548

Rodina Sharpových z americkej Iowy sa rozhodla uniknúť chladnému marcu v slnečnom Mexiku. Z dovolenky sa však už nevrátili. Telá rodičov a ich dvoch malých deti boli nájdené vo štvrtok v ich prenajatom apartmáne. Hoci nie je známa príčina ich náhleho úmrtia, podľa polície nešlo o násilnú smrť.

Kevin Sharp († 41) s manželkou († 38) a ich synom Sterlin († 12) a dcérou Adrianou († 7) z USA odleteli do mexického mesta Cancún, obľúbeného letoviska pre turistov zo Spojených štátov. Prenajatým autom sa potom zviezli do zhruba 130 kilometrov vzdialeného Tulumu, kde ich ale namiesto rozprávkovej dovolenky stretol smutný osud.

Keď sa rodina nevrátila v stredu späť do svojho domova v americkom Creston, kontaktovali ich príbuzní políciu a americké veľvyslanectvo, načo začala rozsiahla pátracia akcia. Posledná správa, ktorú Sharp odoslali, informovala príbuzných, že v poriadku dorazili do apartmánu. V ňom ale neskôr za záhadných okolností všetci štyria zomreli.

Podľa polície s najväčšou pravdepodobnosťou nešlo o vraždu, pretože na telách rodinných príslušníkov neboli žiadne známky násilia. Do úvahy tak prichádza otrava jedlom či plynom. Bližšie informácie však odkryje až súdna pitva.