Pixee Foxová (26) zo Švédska má za sebou 17 plastických operácií, ktoré ju stáli v prepočte zhruba 100 tisíc eur. A zatiaľ čo ešte nedávno tvrdila, že sú plastiky skvelé a má vďaka nim kvalitnejší život, teraz priznáva, že v jednej oblasti dosť trpí. Prišla vraj o sexuálny život a teraz je kvôli tomu nešťastná.

Okrem zväčšených pŕs má za sebou tiež liposukciu, výplne pier, upravený nos a lícne kosti a tiež extrémne zúžený pás. Jeho obvod je iba 40 centimetrov a docielila ho iba vďaka tomu, že jej lekári odstránili šesť rebier.

„K zoznámeniu používam aplikáciu na randenie. Zatiaľ som ale nestretla nikoho špeciálneho. Nikoho, kto by ma zaujal a súhlasil s mojím životným postojom,“ oznámila Pixee, ktorú ale neustále prekvapuje, ako pozitívne na ňu reagujú ľudia, ktorých stretáva.

pixee fox 02

„Myslela som si, že ma ľudia po toľkých plastických operácií zavrhnú a budú si o mňa myslieť všelijaké veci. Musím ale priznať, že som naozaj ohromená tým, koľko pozitívnych reakcií sa objavuje. Všetci sú ku mne tak milí a priateľskí,“ zverila sa blondínka.

Pixee by si rada našla partnera na celý život, s ktorým by mohla žiť. „Ľudia ale bohužiaľ moje telo vnímajú skôr ako umenie. Pozerajú na mňa ako na vec. Nie ako sexuálny symbol a v tom je ten problém,“ myslí si.

Je tiež presvedčená o tom, že sa ju muži boja osloviť. „Sú príliš hanbliví. Neurobia ten dôležitý prvý krok,“ priznala. Plastických operácií však neľutuje a so svojím telom je spokojná. „Konečne vyzerám tak, ako som si vždy priala. Som presne taká, aká som chcela byť. Plastiky sú niečo úžasné a v budúcnosti sa im opäť nebudem brániť,“ dodala.