Zavraždená Zuzana zažila pred smrťou peklo. Najhoršia trauma dcéry zavraždenej Zuzany, našla mamine telo!

2152

Pred pol rokom sa Zuzana K. († 41) rozviedla a presťahovala sa z obce Ivachnová do rodinného domu v neďalekom Ružomberku, kde žila v podnájme. V novom domove však našla smrť. Zatiaľ neznámy vrah ju znásilnil, uškrtil a okradol. Bezvládne telo nebohej ženy našla jej dcéra. Podľa susedov sa Zuzana poslednou dobou veľmi bála a správala sa podivne.

Polícia SK

Pred pol rokom sa Zuzana K. presťahovala do podnájmu v rodinnom dome v Ružomberku z neďalekej obce Ivachnová. Podľa susedov bola veľmi spoločenská a veľmi si ju obľúbili. Poslednou dobou sa však jej správanie výrazne zmenilo, ako by sa niečoho obávala. „Zuzka bola plná života, ale v poslednej dobe bola tichá a plachá. Ešte donedávna bola vždy usmievavá. Evidentne mala z niečoho strach. Chodila za nami a hovorila, aby sme zamykali bránku,“ povedala susedka.

Vrah zaklopal na dvere a začal strieľať: Novinár zomrel v nemocnici

V utorok našla Zuzanu dcéra v byte bez známok života. Ležala na posteli, ako keby spala. Hoci sa spočiatku zdalo, že nezomrela cudzím zavinením, následná pitva ukázala, že ju neznámy páchateľ znásilnil a následne uškrtil. Aby toho nebolo málo, ukradol jej z bytu zlato, cennosti i doklady. Vchodové dvere potom zamkol.

Keď trojročný syn obvinil z vraždy matky otca nik mu neveril! Uverili mu až po 21 rokoch

„Začali sme trestné stíhanie z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Polícia na prípade intenzívne pracuje a vykonáva všetky potrebné úkony. V súčasnosti nie je možné poskytnúť žiadne ďalšie informácie,“ oznámil policajný hovorca Žilinského kraja Radko Moravčík.

Súd rozhodol o nevine Tomasza, ktorý strávil 18 rokov vo väzení za zločin, ktorý nespáchal