Zavraždil manželku počas medových týždňoch! V karibskom raji potopil jachtu aby získal dedičstvo

1240

Polícia obvinila Brita Lewisa Bennetta (41) z vraždy jeho manželky Isabelly Hellmann († 41), s ktorou bol na romantických medových týždňoch v Karibiku. Pár sa zrovna plavil na lodi okolo exotických Bahám, keď sa loď potopila. Podľa strážcov zákona však nešlo vôbec o nešťastnú nehodu, ale o úkladnú vraždu, ktorú zosnoval Bennett, aby zdedil manželkino imanie.

Lewis Bennett sa plavil so svojou manželkou Isabellou Hellmann po Karibiku. Manželia si na lodi užívali svoje odložené medové týždne. Pár počas svojej cesty navštívil obľúbené raje turistov St. Maarten, Puerto Rico a Kubu. Podľa informácií New York Post došlo v blízkosti pobrežia preslávených Bahám k tragédii. Loď sa s manželmi na palube potopila. Podľa výpovede Bennetta šiel osudný večer do podpalubia. Ešte predtým však aktivoval autopilota a nechal svoju ženu na palube, aby dávala pozor. Bolo osem hodín večer, keď ju opustil. Loď sa však z nevysvetliteľných príčin začala potápať. Bennett rýchlo volal o pomoc a uviedol, že jeho žena nie je na palube.

Bennett bol podľa The Guardian zachránený pri pobreží Kuby, avšak jeho manželka bola stále nezvestná. Podľa rodiny ženy, ktorá pracovala ako realitná maklérka, sa pár neustále hádal. Podľa žalobcu potopenie lode zosnoval sám Bennett, ktorý by v prípade úmrtia manželky zdedil jej všetok majetok.

Prečo vraždil Christopher Watts? Jeho manželka zarábala stotisíc dolárov a on sedel doma s deťmi

„Vražda Isabelli Hellmann by odstránila manželský konflikt zo života obžalovaného, ​​dovolila by obžalovanému žiť život, aký si želál a umožnila by mu zdediť majetok ženy, všetky tieto okolnosti dokazujú, že obžalovaný mal silný motív k vražde Isabelli Hellmann,“ uviedol žalobca Benjamin Greenberg pre New York post.

Navyše potom, čo bol Bennett zachránený z mora, našla sa u neho zbierka vzácnych mincí, ktoré boli ukradnuté jeho bývalou zamestnankyňou. Tá bola zrejme jeho komplicom. Bennett bol odsúdený na sedem mesiacov vo väzení za pašovanie mincí a v decembri ho čaká súd za vraždu jeho ženy.