Zavraždil omylom nevinnú! Vrah si ju pomýlil s expriateľkou!  

Milovníčku koní (†46) zastrelili v rodinnom rezorte

261

Bola v nesprávny čas na nesprávnom mieste? Bethany Bernatskyová (†46) sa zdržiavala v chatovom rezorte v Minnesote. Pobyt bohužiaľ zhodou nešťastných náhod dopadol tragicky. Milovníčku koní zabil 29-ročný Cameron Moser, ktorý na ňu niekoľkokrát vystrelil. Moser, ktorý bol už obvinený z vraždy, si obeť zrejme pomýlil so svojou expriateľkou.

Turistov v obľúbenom rezorte Cozy Bay, ktorý leží na brehu jazera Edward v americkom štáte Minnesota, vydesila streľba. Krátko pred polnocou sa 7. októbra rezortom ozvalo niekoľko výstrelov. Zdesenie turisti preto zostali schovaní vo svojich chatkách a volali na políciu, ktorá na miesto prišla počas dvadsiatich minút.

Žiarlivá partnerka v spánku poliala Daniela kyselinou a znetvorila ho!

Podľa informácií britského denníka Daily Mail strážcovia zákona rýchlo spacifikovali strelca, ktorý skončil v policajnej cele. Potom, čo policajti prechádzali rezort, našli v kaluži krvi ležať Bethany Bernatskyovú, ktorá tam bola na dovolenke. Štyridsaťšesťročnej žene už nebolo pomoci. Žena utrpela niekoľko strelných zranení. Jedna z guliek ju zasiahla aj do hlavy.

Vražda zo žiarlivosti! Mladý tyran ubil priateľku, rozzúrilo ho vraj, že v bazéne ukázala prsia

Podľa jej brata milovala kone, doslova pre nich žila. Na koňoch sama pretekala a posledné roky sa venovala výučbe jazdy na koni. V rezorte chcela stráviť zimu. „Bethany Bernatskyová bola milovaná toľkými ľuďmi. Bola kamarátkou, sestrou, matkou, tetou, dcérou, trénerkou, učiteľkou, zariekavačkou koní,“ opísala svoju švagrinú Michelle Bernatskyová s tým, že bude všetkým veľmi chýbať.

Strelec, ktorého polícia identifikovala ako Camerona Mosera, putoval do väzby. Polícia dvadsaťdeväťročného muža obvinila zo zabitia nebohej ženy. Strážcovia zákona však stále pátrajú po motíve chladnokrvnej vraždy. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že si ju Moser Bethany zrejme pomýlil so svojou expriateľkou.

Dvadsaťdvaročnú dedičku konského impéria našli uškrtenú. Bola to nehoda pri drsnom sexe, tvrdí milenec

Moser mal chodiť s dcérou bývalého majiteľa rezortu Breta Jevninga, ktorý navyše vypovedal, že Mosera stretol pri rezorte, ako hľadá jeho dcéru. Podľa informácií Daily Mail dcéru Jevninga a Bethany síce od seba delí dvadsať rokov, však obe ženy sú si veľmi podobné. Majú údajne podobné črty, blond vlasy, a dokonca sú aj rovnaké vysoké a majú podobnú postavu.