Po dovolenke v exotike čakala na gólmana Alexandra Saláka a jeho ženu Míšku okrem iného plná poštová schránka. A jedno z hromady listou bolo obzvlášť dôležité! Teda aspoň na oko. Išlo totiž o výzvu na nastúpenie do výkonu trestu.

Prázdninová jazda sa skončila a hokejový gólman Alexander Salák a jeho manželka Michaela sa musia vrátiť späť do reality. Tá ale niekoľko sekúnd po vyzdvihnutí listov z poštovej schránky pôsobila pomerne kruto. Mišku totiž dorazil list, ktorý zdanlivo hlásal, že sa má čoskoro ohlásiť v ruzyňskej väznici!

Reprezentačný brankár si užíval v bordeli, a načapala ho tam žena! Mazaj domov, ty chlípnik!

„Po troch mesiacoch otvoríš schránku, ktorá je naplnená listami a medzi nimi aj tri so zeleným pruhom, bez adresáta. Tak to otvoríš a tam toto,“ napísala vydesená Saláková k podivnému listu, ktorý má adresáta úplne očividne úplne niekde inde a jediné, čo s ním má drobná blondínka spoločného je podoba mien. Nepochopiteľne ale nejde o prvé mylné doručenie.

„Človeka nepoznáš, adresa úplne iná, trvalé bydlisko v Ústí a hodí to do schránky tebe, dokonca trikrát,“ nechápala mamička piatich detí, ako sa takýto „omyl“ môže prihodiť, nieto ešte opakovane. A rozhodne nebola sama.

Rozhovor s hokejovým komentátorom Vladimirom Korduliakom

Zatiaľ čo manželku hokejového reprezentanta týmto listom doručovateľ priebežne desí, reálnemu adresátovi môže naopak spôsobiť nemalé problémy.