Zdrhal ako o život! Úhor utiekol z čínskej reštaurácie, aby si zachránil krk

782

Príbeh ako z animovaného filmu sa odohral v uliciach austrálskeho Adelaide. Úhorovi sa tam podarilo utiecť z čínskej reštaurácie. Rozhodol sa, že ako pochúťka neskončí a vydal sa strmhlav do ulíc veľkomesta. Jeho snaha bohužiaľ bola márna.

Úhor bol zachytený v žľabe na Mill Street blízkosti čínskej štvrti v Adelaide v pondelok ráno po tom, čo sa mu podarilo utiecť z reštaurácie na Gouger Street. Úhory sú pred podaním vo veľkých nádržiach s vodou. Tomuto sa podarilo z kade utiecť, informoval Daily Mail.

V Tokiu vznikla interaktívna reštaurácia, ktorá sa mení podľa ročného obdobia

Suché prostredie veľkomesta ale nie je pre takéto zviera žiadna prechádzka ružovým sadom. K životu potrebujú úhory byť pod vodou. Na ulici trocha vody bola. „Videl som toho úhora a zdalo sa mi, že na ulici naozaj trošku vody bolo. Takže sa mohol čiastočne nadýchnuť,“ uviedol chovateľ zvierat Nick Bishop.

Gangster naplánoval neuveriteľný útek z väzenia! Prezliekol za 19ročnú dcéru

„Sú fantastickí,“ dodal Nick. Úhory majú silne vyvinuté kožné dýchanie, ktoré im umožňuje dokonca aj dočasné opustenie vody.

Zjedzte toto obrie jedlo a japonská reštaurácia vám zaplatí 900 dolárov

Iným ľuďom ale situácia tak zaujímavá neprišla. „Je to smutné, z mnohých ohľadov je to naozaj smutné,“ povedal jeden z nich. Úhor bol nájdený ďalší deň mŕtvy.