Že by karma? Covid popravil vrahyňu vo väzení!

Päťdesiatdvaročná vrahyňa zabila priateľa a vydlabala mu oči, podľahla covidu

906
So svojou obeťou vo výťahu

 

Že by karma? Vrahyňa z Newcastlu Sharon Swinhoeová (†52), ktorá si vo väzení odpykávala dvadsaťpäťročný trest za vraždu svojho priateľa, ktorému pri krvavom čine vydlabala oči, zomrela. Smrť ju za mrežami dostihla po tom, čo vo väznici chytila ​​koronavírus.

Ako uviedol web Metro, Sharon Swinhoeová bola v roku 2013 uznaná vinnou z vraždy svojho priateľa Petra McMahon, vyslúžilého štátneho úradníka. Pri krvavom čine mu vrahyňa vydlabala oči a neskôr vyčistila jeho bankové konto. Spoločne s ňou bol odsúdený aj jej komplic Joseph Collins (54).

Posledná žena popravená v Československu. Pred 45 rokmi zabila 8 ľudí

 Mŕtvolu prepravili z psej búdy do  mrazničky 

Obaja vrahovia najskôr zmrzačené telo obete hodili do psej búdy. Neskôr ho presunuli v kufri do pultového mrazničky, ktorý si kvôli schovanie mŕtvoly zaobstaral Collins. Dopraviť mŕtvolu do mrazničky nebolo nič ľahké, pretože vrah býval na 8. poschodí. Telo McMahon objavila polícia v decembri 2012.Na súde sa pritom Swinhoeová správala zlovestne a neprejavila žiadnu ľútosť nad svojím krvavým činom. Smrť ju nakoniec zastihla 23. februára tohto roka po tom, čo bola hospitalizovaná s koronavírusom. Ide pritom už o druhú ženu, ktorá sedela vo väznici New Hall blízkosti Huddersfieldu a zomrela s covidom.

Vrahyňu Aileen Wuornosovú popravovali už takmer šialenú, ako ukazuje video

 S covidom zomreli už dve  väzenkyne 

Vo väznici totiž došlo k tomu, že sa v nej začal koronavírus nezadržateľne šíriť. Hovorca New Hall vyhlásil, že presnú príčinu úmrtia Swinhoeové určí až koroner po nariadenej pitve. Skonom oboch väzenkýň sa navyše zaoberá aj ombudsman za práva väzňov a podmienečne prepustených.

Krásna manželka slávneho futbalistu si najala nájomného vraha po tom, čo muž požiadal o rozvod