Žena (38) nahlásila znásilnenie, potom čo strávila s mužom hodiny v byte, hľadá ho polícia

152

Išla s ním do bytu na Smíchove v Prahe a strávila tam niekoľko hodín. Počas tej doby malo podľa ženy (38) dôjsť k nedobrovoľnému pohlavnému styku. Prípad z konca marca policajti doteraz riešia, pátrajú po mužovi, ktorý sa mal podľa ženy znásilnenia dopustiť, aby ho vypočuli. Spoznáte ho?

Kamery v dome na Smíchove dvojicu zachytili v stredu 25. marca skoro ráno, ako spoločne vchádza do priestorov domu a následne do bytu. „Poškodená v ňom strávila niekoľko hodín s dotyčným a počas tejto doby malo dôjsť aj k nedobrovoľnému pohlavnému styku,“ opísal policajný hovorca Jan Rybanský. O niekoľko hodín neskôr potom žena dom opustila, muž ju vyprevadil von.

Cudzinec znásilnil šestnásťročné dievča pri meste Terezin, zakrvavená prosila o pomoc! Čo na to Najvyšší súd?

Policajti pátrajú po totožnosti muža, ktorý by mohol prispieť k riadnemu objasnenie prípadu možného znásilnenia 38ročnej ženy. „Doteraz sa im bohužiaľ nepodarilo vypátrať hlavného aktéra, muža, ktorého výpoveď by mohla byť v tejto fáze prípadu kľúčová,“ uviedol hovorca. Po mužovi policajti pátrajú, prosí verejnosť o pomoc. „Ak poznáte mužovu identitu alebo viete, kde v súčasnosti prebýva, kontaktujte linku tiesňového volania 158,“ žiada polícia.

Sériový znásilňovač. Niekoľko žien zrejme znásilnil jediný muž! Polícia zadržala podozrivého cudzinca