Samotka, špeciálny odev, žiadne mydlo, zubná pasta ani právne dokumenty. Britka Ghislaine Maxwellová, odsúdená za to, že k svojmu partnerovi, finančníkovi Jeffreymu Epsteinovi, nalákala štyri dievčatá na to, aby ich mohol zneužívať, bola v brooklynskej väznici umiestnená pod špeciálny dozor, ktorý má zabezpečiť, aby sa nepokúsila o samovraždu.

Právnička Maxwellovej Bobbi Sternheimová v liste sudcovi uviedla, že sa jej klientka nemôže „riadne pripraviť na vynesenie rozsudku“ po tom, čo bola v piatok vo väznici premiestnená na samotku a pod zvláštny dohľad, aby sa nepokúsila o samovraždu. Právnička doplnila, že Maxwell dostala špeciálny odev, ktorý má zabrániť pokusu o samovraždu, a bolo jej odobraté oblečenie, zubná pasta, mydlo a právne dokumenty. Právnička zároveň poznamenala, že Maxwellová samovražedné sklony nemá. Odvolala sa pritom na posudok psychológa zo sobotňajšieho rána.

Bola Epsteinova priateľka tehotná? A kam dieťa zmizlo? Podozrivé foto vyvolalo špekulácie!

„Ak pani Maxwellová zostane v režime stráženia samovrahov, bude jej zakázané nazerať do právnych materiálov pred vynesením rozsudku, bude trpieť nedostatkom spánku a bude jej odmietnutý dostatočný čas na stretnutie a poradu s obhajcom, v pondelok formálne požiadame o odročenie,“ napísala Sternheimová.

Šesťdesiatročný Epstein v auguste 2019 spáchal samovraždu v cele manhattanského väzenia nedlho po tom, čo bol zatknutý kvôli podozreniam zo sexuálnych zločinov.

Sídlo zvrhlíka Epsteina za 16 miliónov zrovnali so zemou! 

Šesťdesiatročná Maxwellová bola 29. decembra minulého roka odsúdená za to, že v rokoch 1994 až 2004 prilákala štyri dievčatá, aby ich mohol Epstein sexuálne zneužívať.

Bol miliardár Epstein zavraždený?  Mal zlomený krk ako po vražde uškrtením, odhalila pitva!

Prokurátori uviedli, že by Maxwellová mala byť odsúdená na najmenej 30 rokov, a poznamenali pritom, že „absolútne neprejavila ľútosť“. Maxwellová požaduje trest kratší ako 20 rokov.