Policajti počas domovej prehliadky objavili odrezanú mužskú hlavu. Taylor Schabusinessová (24) sa neskôr priznala, že svojho priateľa Shada Thyriona (†24) počas sexu uškrtila a následne jeho telo rozrezala. Kvôli dlhodobému braniu drog a psychickým ochoreniam súd pochyboval o jej spôsobilosti na obhajobu.

Na konci februára policajti z mesta Green Bay vo Wisconsine boli vyslaní do domu, kde bola Taylor Schabusinessová, pretože si z nohy dala dole elektronický monitorovací náramok. Dom patril matke Thyriona. Pri jeho prehliadke na nich čakala hrozná scéna. V pivnici objavili kýblik, v ktorom ležala ľudská hlava. Ženu na mieste zatkli a obvinili ju z vraždy prvého stupňa a zohavenia mŕtvoly, informoval server Daily Star.

Mužov penis našli v chladničke! Obeti krutej vraždy ho odrezala družka? 

Pri výsluchu Schabusinessová vyšetrovateľom povedala, že hlava patrí jej priateľovi Shadovi Thyrionovi, s ktorým užívala pervitín. Priznala sa, že ho udusila počas sexu. Následne muža rozštvrtila a časti ukryla na rôzne miesta v dome. V jej aute našli mužovo chodidlo. Bývalá trestankyňa vyšetrovateľom oznámila, že „sa zbláznila“, a preto vraždu spáchala. Zhoršený duševný stav zviedla na drogy, ktoré pravidelne užívala.

Vrah polícii teraz ukázal, kde pohodil telo futbalistu, ktorému odrezal genitálie a hlavu

Súd nechal ženu podrobiť dvom posudkom spôsobilosti. 19. mája sudca rozhodol, že je spôsobilá zúčastniť sa svojej obhajoby. „V minulosti bola niekoľkokrát hospitalizovaná na psychiatrii, kde jej diagnostikovali bipolárnu a psychotickú poruchu,“ povedal jej obhajca Quinn Jolly, ktorý nesúhlasí s verdiktom o jej spôsobilosti. Ďalšie súdne pojednávanie prebehne 5. júla.