Žena zavraždila kamarátku očnými kvapkami! Zabíjala kvôli peniazom!

Kuriózna vražda očnými kvapkami

740

Obvinenie z vraždy svojej kamarátky čelí Jessy Kurczewskiová (37). Žena z amerického Wisconsinu mala otráviť svoju priateľku kvapkami do očí a vraždu maskovať ako samovraždu! Navyše jej potom ukradla 300 tisíc amerických dolárov, čo je v prepočte zhruba 250 tisíc eur.

Mariu (†25) so sestrou (†17) čakala záhadná otrava a náhla smrť

Do domu vo Wisconsine zavolala Kurczewskiová v roku 2018 políciu. Uviedla, že vo vnútri našla bezvládne telo svojej kamarátky. V kresle ležalo telo ženy a na jej hrudi a na tanieri naľavo od neho boli rozdrvené lieky. Podľa informácií Fox News sa počas vyšetrovania policajti dozvedeli, že sa Kurczewskiová starala o obeť, mala kľúče od jej domu, a dokonca jej bola udelená plná moc.

Muž urobil osudovú chybu pri zbere medvedieho cesnaku, stálo ho to život. 

Strážcovia zákona najprv smrť ženy vyšetrovali ako predávkovanie, avšak jeden zo svedkov im potom oznámil, že neverí, že išlo o nehodu, ale že by za náhlou smrťou mohla stať práve Kurczewskiová. V prípade bola preto nariadená súdna pitva. Výsledky ukázali, že žena v sebe mala smrteľnú dávku Tetrahydrozolínu, ktorý je obsiahnutý v očných kvapkách. „Nie je možné mať túto hladinu Tetrahydrozolínu v krvi jednoduchým použitím v očiach,“ napísal súdny lekár podľa vyššie uvedenej televízie.

V škótskom „hoteli smrti“ zabila osem klientov kačacia paštéta

Kurczewskiová popierala, že by svoju kamarátku otrávila. Avšak neskôr podľa informácií britského denníka Daily Mail uviedla, že jej kúpila niekoľko fľaštičiek Visine a videla, ako ich pije s vodkou pred jej smrťou. Policajti navyše odhalili nezvyčajný pohyb na jej účte. Náhle tam totiž pribudlo 290 tisíc dolárov, čo robí zhruba 240 tisíc eur. Žena je vo väzbe. Kaucia bola stanovená na 1 milión dolárov.