Zamestnancov čerpacej stanice v americkom New Jersey šokovala mladá žena, ktorá vbehla dovnútra a zamkla sa. Násilím sa za ňou dobýval muž, ktorý svoju snahu po chvíli vzdal a odišiel. Zakrátko vyšlo najavo, že sa jedná o Jamesa Parrilla (57), ktorý ju uniesol a cez rok väznil.

 Polícia muža  dopadla 

Počas minulého februára sa mladá Američanka zoznámila na benzínovej pumpe v Novom Mexiku s Jamesom Parrillom (57). Ten sa ponúkol, že ju zvezie do Arizony, kam mala v tom čase namierené. Američanka sa ale do muža zamilovala a rozhodla sa križovať Spojené štáty americké spoločne po jeho boku.

Agenti FBI nafingoval únos a smrť milionára! Zažil najhoršie chvíle v živote

Keď partnerku Parrillo po pár týždňoch prvýkrát fyzicky napadol, bolo jej jasné, akú urobila chybu. V Kalifornii násilník priateľku zmlátil, okradol ju o kreditné karty a telefón a násilím jej bránil odísť. V decembri minulého roka sa dvojica presunula do New Jersey, kde Parrillo priateľku opäť bil, škrtil a väznil. Prestával údajne len vo chvíľach, keď sa domnieval, že hluk dolieha až k susedom.

Dvojica posledné týždne prebývala v prenajatej izbe neďaleko jednej z čerpacích staníc v New Jersey. Žena si všimla, že dvere na benzínke idú uzamknúť. Začiatkom februára jej plán vyšiel a pred agresorom skutočne utiekla.

Frank Atwood pred 38 rokmi uniesol a zavraždil osemročnú školáčku! Vraha v stredu 8.6. popravili smrtiacou injekciou!

Parillo ženu prenasledoval, lomcoval s dverami, partnerka ich však stihla zvnútra zamknúť a muž sa dovnútra nedostal a odišiel. „Bola otrasená a plakala. Potom nám povedala, že bola zhruba rok unesená a väznená,“ povedal pre CNN majiteľ benzínovej pumpy Bobby Madaan.

Žena mala na tele viditeľné známky násilia. Oblečená pri úteku bola len do krátkych šortiek, tričká s krátkym rukávom a chýbali jej topánky. Polícii sa zakrátko podarilo násilníka zadržať a vziať ho do väzby. „Sila a statočnosť tejto ženskej obete, ktorá úspešne unikla svojmu útočníkovi, je symbol veľkého hrdinstva,“ uviedli vyšetrovatelia.

Dedo a mladík znásilňovali štrnásťročné dievča! Policajti ju našli vďaka triku s mobilom

Podľa polície má päťdesiatpäťročný Parillo na svedomí podobných násilných činov viacero. V súčasnej chvíli je Američan vo väzbe a má na krku obvinenie z ťažkého ublíženia na zdraví, obmedzovaní osobnej slobody a únosu. V prípade odsúdenia môže za mrežami stráviť desiatky rokov.