Žiarlivá partnerka v spánku poliala Daniela kyselinou a znetvorila ho!

Mám dodnes nočné mory, zveril sa

1622

Daniel Rotariu z britského Leicesteru mal priateľku, ktorá ho po roku vzťahu zo žiarlivosti poliala kyselinou. Nešťastník má doživotné následky. Po útoku dokonca oslepol. To najhoršie ale dnes už má predsa len za sebou. Počas zotavovania sa oženil so svojou opatrovateľkou a založil s ňou rodinu!

Daniel Rotariu sa spoznal s Katie Leongovou v januári 2015. Po jednej väčšej hádke o rok neskôr priateľka prišla k jeho posteli, keď spal, a vylial mu na hlavu pol litra kyseliny. Daniela zobudilo silné pálenie kože, myslel si najskôr, že ide o horúcu vodu.

Je znetvorený na jednej tretine povrchu tela a prišiel kompletne o zrak, napísal denník Daily Mail. Zle spí, od osudnej noci sa mu stále znovu vracajú nočné mory. Súčasné epidemické vládne opatrenia a lockdown ani jeho psychickému stavu nijako neprospievajú. „Občas mávam zlé sny, nie úplne každý deň, ale často. K tomu trpím nespavosťou, myslím, že je to preto, že sa skoro nehýbem. Nechodím do práce, nepracujem, len sedím doma. Nie je to dobré,“  zveril sa vo vysielaní rannej relácie televízie ITV.

Inak sa ale dokázal aspoň čiastočne zapojiť do života. Oženil sa s pani Annou, opatrovateľkou, ktorá ho dostala ako zotavujúceho sa pacienta. Založili spolu rodinu, nedávno sa im narodil synček David.

Vražda zo žiarlivosti! Brazílčanka (†35) na TikToku svoje vnady, manžel ju za to zastrelil pred zrakom dcérky!

Na bývalú priateľku ale popálený muž nemôže zabudnúť, aj keby stokrát chcel. „Neprejde deň, kedy by som Katie nepreklínal za to, čo mi urobila. Je ťažké to dostať z hlavy,“ povedal Daniel o svojom nekončiacom trápení.

Na slobodu ide netvor, ktorý znetvoril kyselinou krásnu modelku.

Leongová sedí vo väzení, súd jej v roku 2017 naparili doživotie. Teoretickú šancu na prepustenie dostane po 17 rokoch. Okrem trestu väzenia jej bolo uložené vyplatiť Danielovi odškodné 19-tisíc libier.