Policajti urobili v nedeľu v podvečer hrozný nález. Okolo šiestej hodiny zasahovali v byte na sídlisku a našli v ňom dve mŕtve telá patriace matke († 47) so synom († 15). Na mieste sa nachádzal ešte zranený muž (48), ktorého policajti zatkli.

V jednom z bytov žilinského sídliska Hájik došlo v nedeľu večer k tragédii. Okolo šiestej hodiny v ňom policajti našli dvoch mŕtvych a jedného zraneného.

Polícia na svojom účte na sociálnej sieti informovala, že mŕtvymi sú matka so synom a v súvislosti s nálezom došlo k zadržaniu jednej osoby. Podľa informácií bol zadržaný človek zranený.

Emocionálne silné fotky vám ukážu domáce násilie bez cenzúry

Policajti odmietli udalosť bližšie komentovať. „V súčasnej dobe na mieste vykonávame prvotné procesné úkony a opatrenia. Z uvedeného dôvodu nie je možné k udalosti poskytnúť bližšie informácie. Akonáhle to situácia dovolí, informácie poskytneme,“ povedal hovorca žilinských policajtov Radko Moravčík.

Z pomsty zavraždil priateľke syna, len čo ho prepustili na kauciu

Podľa TV Markíza v byte došlo k hádke. Útočil muž blízky obetiam. Keď si uvedomil, čoho sa dopustil, ešte na mieste činu sa neúspešne pokúsil o samovraždu. Bodol sa nožom do hrude.