Zmrzlinový boh z Billionaire Boys Club

1034

 

Kam sa pozriete ,všade samé rakety, hviezdy, astronautické helmy a okolo vás sa šíri vesmír…alebo je to predsa len zmrzlina s nanukmi, wafle a polevy? Oboje!! Práve sa nachádzate v obchode fashion – boha dnešnej doby. Vitajte u Pharrella!

Pharrell Williams ( pre sveta neznalých, jeden z dvojice uznávaných  producentov THE NEPTUNES a taktiež člen N.E.R.D), si už dávno povedal, že oslňovať len hudobný  svet mu jednoducho nestačí. A tak, pán kreatívny, spolu s jeho manažérom Robertom Walkrom, brnkol v roku 2005 istému Nigovi ( zakladateľ Bathing Ape). Dali hlavy dokopy a ich spoločné  značky ICE CREAM a BBC( Billionaire Boys Club) boli k  šťastiu miliónov mužov  na svete… 

Každý jeden môže v jeho oblečení vyzerať úžasne. Nečakajte, že z vás bude rovno nový Pharrell, ale určite pocítite menšie zmeny  vo vašom vnútornom vyžarovaní. Áno, áno – až sem siaha sila módy. Každopádne sú to kvalitné „handry“ s krásne iskrivými farbami, s originálnou potlačou, dobrým strihom, a so zaručenou nápaditosťou , ktorú môžete očakávať od každého jedného kusu. 

Ako sám Pharrell hovorí, ich oblečenie je určené hlavne pre mužov medzi 16 – 30 rokov. Avšak ich zákazníci pochádzajú z rôznych sfér života. Či už študenti, podnikatelia, manažéri, športovci, známy herci a speváci. Ľudia jeho unikátny štýl jednoducho žerú!

 

Billionaire Boys Club 

BBC je značka ovplyvnená hlavne Star Trekovskou tématikou (Pharrellovou srdcovkou) a aj v jej logu môžete rozpoznať hlavu astronauta. Celý obchod je  otvoreným  vesmírom a vy ste módny kozmonaut. Má to len jednu chybičku – gravitačný zákon. Táto značka je luxusnejšou odrodou športového oblečenia. A ako sám majstro Williams definoval, v BBC nájdete okrem iného, hlavne bundy a svetríky inšpirované módnymi trendmi 50.rokov. Popri vlastnej tématike sa táto značka riadi aj vlastným heslom(!):“ Bohatstvo je o srdci a mysli, nie vo vreckách“. Čo je síce pekné, ale ak si chcete takú Pharrellovskú vychytávku aj obstarať, dobré srdce a myseľ vám jednoducho asi nepostačia.

 

Ice Cream

Pôvodne mala byť zmrzlinka vraj len značkou tenisiek, ale neskôr sa to „zvrhlo „ aj na iné osvieženia. Ako napovedá názov a takisto ako napovedá Pharrell vo väčšine jeho videoklipov, zmrzlina dokonale vystihuje logo tejto značky. Keď vstúpite do oddelenia  ICE CREAM, z vesmíru sa presuniete do coolovej cukrárne. Tu si však namiesto nanukov vyberáte fashion lahodné tričká, nohavice, rifle, svetre, bundy, Sneakers( tenisky), šatky, mikiny a najrôznejšie accessories. Naozaj by ste netušili na aké rôzne druhy, tvary a farby  sa dá premeniť  taká zmrzlina.

 

Kedysi by ste v jeho obchode mohli vidieť hlavne mužov, ktorí si dumavo premeriavali tovar, z kabínok  kričali na svoje frajerky aby im priniesli to isté tričko len v inej farbe, o číslo menšie nohavice, o pol čísla väčšie tenisky. A pri pokladni zas postávali zúfalo pôsobiace typy tých, ktorým došlo, že ich kreditka má niekde svoj limit, no nechať jeden kus v obchode bola pre nich priam Sofiina voľba. Niežeby sa to zmenilo. Ibaže teraz  sa k chlapom pridali aj ženy. Od tohto roku totiž  nájdete medzi Pharellovými  značkami aj ženskú verziu. A tak sem módychtivé páriky môžu pokojne vyraziť spolu, pretože  nakupovanie v BBC  ICE CREAM store  je úžasným zážitkom naozaj pre každého!! Takže, ak sa vám naskytne príležitosť, neváhajte a rozhodne ochutnajte luxusný zmrzlinový pohár z BBClubu Pharrella Williamsa!