Neskutočné šťastie mala známa kozmetička Imelda O’Brienová. Pred troma týždňami v austrálskom meste Bondi Junction prežila pád z balkóna jej bytu, ktorý sa nachádzal na jedenástom poschodí. Ako zázrakom Imelda prežila, utrpela však niekoľko zlomenín, masívne pomliaždeniny a nie je na tom dobre ani psychicky. Jej priatelia a rodina sa rozhodli pre ženu založiť zbierku, aby sa za ňou do Austrálie mohla vydať rodina z Írska.

Pred časom sa Imelda O’Brienová prisťahovala z rodného Írska do austrálskeho predmestia Bondi Junction, kde si otvorila vlastný kozmetický salón. Začiatkom tohto roka sa ale žene stala strašná nehoda. Nešťastnou náhodou spadla z balkóna na jedenástom poschodí domu.

Imelda O’Brienová

Hrôzostrašný pád žena ako zázrakom prežila. Podľa všetkého ju zabrzdila pergola na 6. poschodí. Za obľúbenou a usmievavou kozmetičkou, ktorá leží už niekoľko týždňov v nemocnici, stále prichádzajú jej kamaráti a snažia sa ju čo najviac podporovať.

53 rokov nevyšetrený starý prípad slávneho únosu lietadla!

„Už má za sebou operáciu nohy, pretože ju mala zlomenú na niekoľkých miestach. Došlo tiež k zlomenine rebrá a kostrče. Okrem toho má Imelda masívne pomliaždeniny po celom tele a nie je na tom fyzicky ani psychicky dobre,“ popísala Imeldina kamarátka Lauren Smythová.

Neuveriteľný zázrak! Letuška, ktorá prežila pád z 10 kilometrov, opísala agentom teroristu

Žena musí aj naďalej zostať kvôli rozsahu zranenia v nemocnici a neustále pri nej musí niekto byť. Svoju rodinu pri sebe však Imelda nemá, pretože príbuzní aj priateľ žijú v ďalekom Írsku.

Podľa polície, krásna Káťa (30) vypadla z hotelového balkóna na 3. poschodí nešťastnou náhodou

„Potrebujeme peniaze pre jej rodičov, aby si ju mohli previezť domov do Írska a zaistiť jej následnú starostlivosť. Pokiaľ budete môcť prispieť, uľahčíte tak celej rodine v tejto ťažkej situácii,“ odkázala Imeldina priateľka v zbierke na GoFoundMe.