Známy gangster nakoniec prehral boj o život

Mikuláš Polóny († 39) po strele do hlavy skonal v nemocnici!

1660
Člen skupiny piťovcov Mikuláš Polóny, podľahol v bratislavskej nemocnici strelnému poraneniu hlavy, ktoré si mal sám spôsobiť pred niekoľkými dňami v byte bratislavskom Lamači.
Informovali sme vás o tom 11. januára.
K výstrelu došlo nedávno v byte v bratislavskom Lamači. Bratislavská polícia zatiaľ nezverejnila, či išlo o samovraždu, alebo nešťastnú náhodu. Projektil z pištole prešiel Polónymu hlavou a ostal zaseknutý v balkónových dverách.
Mikuláša Polónyho, obžalovaného z vraždy v bratislavskom podniku Irish Pub, bratislavský súd v roku 2008 oslobodil. Súd sa obžalobou zaoberal po tom, čo Najvyšší súd prípad vrátil na doplnenie dôkazov. Pri streľbe v podniku v centre Bratislavy prišiel v roku 1999 o život podnikateľ, ale aj náhodný hosť. Ďalší muž utrpel zranenie.
Stíhaný bol aj v súvislosti s organizovanou skupinou piťovcov. V roku 2011 ho zadržali elitní policajti pri razii proti piťovcom, keď sa zlanili aj do domu ich šéfa Juraja Ondrejčáka, prezývaného Piťo. Vlani polícia zasiahla proti piťovcom opäť, zadržali aj Mikuláša a obvinili ho z členstva v organizovanej skupine.