Znásilňované sedemročné dievčatko plakala potichu, aby nezobudila päťročnú sestričku a zachránila ju pred zneužitím

1251

Prípad znásilnenia sedemročného dievčatka, z ktorého sa človeku robí zle. Nasledujúce riadky by nemal čítať nikto so slabou povahou. Iba sedemročné dievčatko z Atlanty sa zachovalo ako naozajstná hrdinka, keď ju znásilňoval muž, ktorý robil jej a jej sestričke (5) pestúnku. Snažila sa plakať čo najtichšie, aby nezobudila svoju sestričku a ušetrila ju rovnako krutého osudu, aký stretol ju.

Pedofil Charles Harris (66) pravidelne strážil päťročné a sedemročné sestričky, pretože ich matka mala často nočné zmeny v práci. Dievčatká mu dokonca vraveli „strýko“ alebo „tatko“. On však zneužil dôveru, ktorú mu rodina dávala.

Staršiu z detí Harris obchytkával a potom ju pritlačil k zemi alebo na matkinu posteľ, aby ju mohol znásilniť. „Modlila sa, aby to skončilo,“ povedala na súde advokátka Shaniqua Christian. Všetkým prítomným sa z jej slov urobilo zle.

„Plakala potichu, pretože nechcela zobudiť sestričku, ktorá bola v rovnakej miestnosti. Bála sa, že by ju Harris znásilnil taktiež,“ dodala. Znásilňovanie skončilo v apríli 2016, kedy  dievčatko všetko povedala matke. Harris bol zatknutý a teraz odsúdený.

Únos a znásilnenie dieťaťa

Pedofil bol odsúdený po iba 25 minútach na súde. Do väzenia bol poslaný na doživotie. Škoda, že si matka dievčat nepreverila jeho minulosť. O zneužití dieťaťa sa totiž Harris priznal už v roku 1998. Jej dcérka nemusela nikdy trpieť.