Zneužívaný chlapec po dvoch rokoch teroru utiekol, vážil iba 23 kilogramov!

Pár nechal chlapca (12) hladovať a nosiť plienku

949

Pár z amerického štátu Texas čelí trestu vo výške 40 rokov odňatia slobody za týranie dvanásťročného chlapca. Angela Cassidyová a jej priateľ Troy Hall ho pravidelne bili a nedávali mu najesť. Keď zneužívaný chlapec po dvoch rokoch teroru utiekol, vážil iba 23 kilogramov!

V prívese ho spútavali putami, aby neutiekol.

Matka s priateľom boli odsúdení na trest odňatia slobody vo výške 40 rokov za zneužívanie a zanedbávanie starostlivosti o dvanásťročného chlapca. „Tento prípad znovu ukazuje pretrvávajúce zlo vo svete,“ nechala sa počuť Shanna Redwinová, vedúci oddelenia pre obete domáceho násilia okresu Montgomery.

Podľa štátneho zástupcu bol dvanásťročný chlapec pravidelne bitý a dokonca aj škrtený. Ďalej bol ponižovaný nosením detských plienok. „Chlapec zostával cez deň zavretý v miestnosti prívesu, kde žil spolu s dvoma násilníkmi. Tí ho spútavali putami, aby neutiekol,“ dodala Redwinová. Chlapec z „karavanu smrti“ utiekol vlani v máji. V tej dobe vážil iba 23 kilogramov!

Majster sveta v boxe dostal knokaut od sudcu, za sexuálne zneužívanie deväťročnej dcérky!

„Našiel dostatok síl a guráže, aby utiekol a zachránil sa. Po ceste stretol dobrú ženu, ktorá sa ho ujala a prípad nahlásila úradom.“ Hall bol odsúdený na o 5 rokov dlhšiemu trestu než Cassidyová. Žena niekoľkokrát počas týranie odviezla chlapca k doktorovi a nikdy zneužívania nenahlásila.