Alena Zsuzsová obvinená z objednávky vraždy Kuciaka sa vraj živila sexom aj žobraním!

5757

Sedemdesiattisíc toľko mala podľa polície zaplatiť Alena Zsuzsová (42) za vraždu Jána Kuciaka a jeho partnerky. Záhadou však je, kde by tie peniaze vzala, nielen na objednávku ale aj na to ako s pätnásťročnou dcérou Miou  žili obklopené luxusom. Podľa susedov je totiž už niekoľko rokov nezamestnaná, a dokonca sa zadlžila.

Za vraždu Kuciaka Alena údajne zaplatila 50-tisíc eur a ďalších 20 tisíc vo forme odpustenia dlhu. Krátko predtým navyše doplatila dlh na daniach vo výške 21 tisíc eur. Podľa médií je však žena približne 15 rokov nezamestnaná.

Kočnera chce prokurátor zlomiť? V utorok večer ho eskortovali do prísne stráženej väznice v Leopoldove

Aj napriek dlhy a absencii zamestnania Alena doteraz žila okázalým životom a vozila sa luxusným mercedesom. Svojej dcére kupovala luxusné oblečenie a drahé kabelky. „Jej dcéra mala nedávno 15 rokov a na narodeninovú párty ju s kamarátmi viezla limuzína,“ prezradili portálu Čas.sk ľudia z okolia rodiny.

 Sú za objednávkou  taliani? 

Alena Zsuzsová vie perfektne po taliansky, ale ako prekladateľka sa nikdy neživila. Podľa zdroja Plusky odišla po ukončení stredoškolského štúdia pracovať do Talianska. Údajne sa tam mala živiť poskytovaním erotických služieb a potom mala do Talianska za týmto privyrábaním lákať aj Rómky z rodného Komárna.

Politici sa neospravedlňujú