Veľmi netradičný úkryt pre svoj lup zvolila 39-ročná žena z Ostravska. Potom, čo ju skrytá kamera odhalila ako zlodejku vecí z kancelárií, kde upratovala, ukryla bankovky do vagíny. Pri následnej osobnej prehliadke sa nakoniec ku krádeži priznala.

Na policajtov v Ostrave – Vítkoviciach sa nedávno obrátili zástupcovia jednej tamojšej firmy, že sa strácajú cenné osobné veci z ich kancelárií. Keďže do týchto miest nemal prístup nikto cudzí, pátranie sa zúžilo na zamestnancov spoločnosti a potom aj pracovníkov externej upratovacej firmy.

Nakoniec pomohla skrytá kamera novo umiestnená tam, kde sa kradlo. „Vďaka záznamu vyšlo najavo, že krádeže má mať na svedomí žena, ktorá bola zamestnaná ako upratovačka,“ poznamenala policajná hovorkyňa Eva Michalíková.

Kamera zachytila, ako žena vchádza do miestnosti, najprv rýchlo prehľadá vrecká odloženého kabátu a potom batoh, z ktorého berie bankovky a strká si ich do vrecka. Potom rýchlo odkráčala preč.

Francúzske školy dostanú model klitorisu. Má zlepšiť sexuálnu výchovu

„Počas okamihu ju vyzval konateľ spoločnosti, aby vyčkala na pracovisku, že sa na miesto dostaví polícia, ktorá sa bude celou záležitosťou zaoberať,“ pokračovala hovorkyňa v popise prípadu.

Lenže keď hliadka prišla, žena zrazu tvrdila, že žiadne peniaze nemá, pretože ich neukradla. Navyše prvá zbežná prehliadka dopadla negatívne, peniaze sa nenašli ani pri prehliadke kancelárie a ďalších priestorov.

Naše známe Bulharky si urobili aj z Čiech zlodejský rajón. Cestujú tam opakovane kradnúť a lup si užívajú doma

Policajti ženu zadržali a až pri následnej osobnej prehliadke vykonávanej už policajtkou nakoniec žena priznala, že peniaze uschovala do svojej vagíny.

Polícia už 39-ročnú ženu obvinila z krádeže. Vzhľadom na to, že sa majetkového deliktu dopustila už v minulosti, hrozí jej až trojročné väzenie. Samotný trest by však bol zrejme značne nižší, zrejme podmienený.