Do konca druhej tretiny chýbalo necelých sedem minút, Bena Bishopa stretnutie napriek tomu dochytal.
Obrovitý Bishop po tej strele otrasený skončil na ľade a po chvíli sa ukázalo, prečo. Holland ho nechtiac pripravil o pár zubov. Incident sa udial za stavu 4:0 pre Tampu Bay. Zápas skončil víťazstvom hostí 7:3. A hrdina Bishop ho dochytal s úspešnosťou 93%, keď zneškodnil 40 striel hráčov Maple Leafs.
„V podstate to ani nebolo veľmi bolestivé. Chlapi predo mnou strácajú zuby v kuse, ja som sa im chcel aspoň trochu vyrovnať,“ zasmial sa „bezzubý“ Bishop. V dobrej nálade glosoval bolestivý moment svojho brankára tréner Tampy Jon Cooper (však on neprišiel o zuby) .
„Najprv som si myslel, že je len otrasený po údere puku do helmy. Keď si však sňal masku a náš lekár pristúpil k striedačke, až vtedy som zistil, aké má Ben veľké zuby. Zrejme mu vibrácia tej strely spôsobila uvoľnenie zubov: Aj tak asi neboli pravé…,“ pobavene skonštaval Cooper.
Dvadsaťdeväťročný rodák z Denveru Bishop sa ešte raz vrátil k celej situácii nasledovne: „Ani poriadne neviem, čo sa stalo. Zrazu som len cítil, ako mi zuby vyskočili von. Trochu mi to tam teraz pulzuje, ale postaráme sa o nápravu.“