Bývalá detská hviezda sa zveruje: Kučeravá Sue vyrástla a začala piť

2751

 

Z roztomilé dievčatká vyrástla pekná slečna, ktorá však nedostávala role. Zahrala si ešte v seriáli, inak účinkovala skôr v divadle. Presťahovala sa do New Yorku, kde ju obsadili do jedného broadwayského predstavenia a profilovala sa viac ako speváčka ako herečka.

Na blogu Lil’Mamas priznala, že ju sláva v mladom veku poznačila a v New Yorku prepadla alkoholu. „Ahoj, som Ali a som alkoholička. Stavím sa, že ste nečakali, že sa to stane. Alebo pretože viete, že som bývalá detská hviezda, tak ste s tým naopak počítali,“ napísala v blogu.

„Bola som zúfalá a unavená životom. Mala som zlomené srdce a zistila som, že to, čo mi vychádzalo v minulosti, už vôbec nevychádza. Ani trochu,“ píše o svojom živote v New Yorku.

Svoju závislosť si ale uvedomila a rozhodla sa obrátiť k bohu a ísť sa liečiť.

„Štyri roky som chodila na skupinové sedenia, našla som si vlastného boha, ku ktorému som sa modlila, meditovala som a vyspela. Nepijem od 28. októbra 2007,“ dodáva.

V roku 2012 sa vydala za bývalého herca seriáli Tak ide čas Briana Autenrietha a majú spolu dvojročného syna Masona Blaise a štvormesačnú dcéru Ariu Sage.

Porterová sa teraz živí ako speváčka a uvedomuje si, že sa v živote nesmie dotknúť už ani kvapky alkoholu. „Toto privilégium som nadobro stratila. Ale každý deň, keď vstávam k svojim deťom a som čistá a pripravená na ďalší deň v tejto novej koži, som vďačná,“ napísala bývalá herečka.