Čínsky sobášny podvodník predstieral, že je tehotná žena

533

Počas len jedného roka dokázal istý Číňan vylákať peniaze z jedenástich mužov. Tí mali za to, že Wang je ich vytúžená láska. Áno, mysleli si, že je žena.

V poslednom prípade sa spomínaný Číňan dokonca vydával za tehotnú ženu. Jeho partner menom Wang sa preto rozhodol pre svadbu, podvodník ale ako nevesta utiekol Wang hneď tri dni po obrade aj so všetkými svadobnými darmi a cennosťami v hodnote tisícov juanov. Wang sa z obavy z hanby nepokúšal kontaktovať políciu. Lenže to urobil iný muž, ktorého podvodník pripravil o 31 000 juanov a potom zmizol. Aj tento neborák veril, že sa cez internet zoznámil s krásnou ženou.

Policajti teda hľadali atraktívnu ženu vo veku 27 rokov a namiesto toho zistili, že zatkli muža menom Miao Sung-tchao. Podarilo sa im to, keď ho vylákali do internetovej kaviarne. V jeho dome našli veľa ženských šiat a kozmetiky. Dokonca aj dámske spodné prádlo. Miao Sung-tchao policajtom povedal, že bol vždy veľmi fascinovaný ženským oblečením a že nemá úplne jasno o svojej sexuálnej orientácii. Každopádne orientácia na peniaze je u neho úplne jasná.

Podvodov na internete sú mraky a často v nich ženy lákajú z mužov peniaze, to nie je nič výnimočné. Ale aby sa muž vydával za tehotnú ženu a dokonca ho prinútil k svadbe, to je skutočný unikát. Zostáva jediná otázka, ktorú si ostatne položilo mnoho ľudí už v diskusii pod článkom: „Ako to spolu robili?“