Cristiano Ronaldo sa štyri mesiace po narodení dvojčiat dočkal ďalšej dcéry

478

Najlepší futbalista sveta Cristiano Ronaldo (32) je štvornásobným oteckom. V nedeľu sa pochválil na sociálnych sieťach, že mu partnerka Georgina Rodriguezová (22) porodila dcéru. Mamička i dievčatko sú po pôrode v poriadku.

Futbalista a jeho španielska priateľka dali dcére meno Alana Martina.

„Alana Martina sa práve narodila! Obe, Geo aj Alana, sa majú dobre. Sme všetci veľmi šťastní,“ oznámil kanonier Realu Madrid a päťnásobný víťaz ankety FIFA o najlepšieho futbalistu sveta na Twitteri.

Futbalista tiež pripojil fotografiu z pôrodnice, na ktorej je aj jeho najstarší syn Cristiano junior (7). Toho Ronaldovi odnosila za finančnú odmenu v prepočte 10 miliónov eur náhradná matka z Kalifornie, ktorej identitu futbalista tají. Musela sa dopredu vzdať všetkých práv na dieťa.

Futbalista vo filme o svojom živote s názvom Ronaldo v roku 2015 vyhlásil, že možno raz synovi povie pravdu o biologickej matke.

„Ľudia špekulujú, že som bol s nejakou dievčinou, alebo som využil náhradnú matku. Nikdy som o tom nikomu nepovedal a nikdy nepoviem. Až Cristiano vyrastie, poviem mu, čo som urobil, čo som cítil, čo sa odohrávalo v mojej mysli. Niektoré deti nikdy nespoznajú svojich rodičov, či už matku, alebo otca. Mať len otca niekedy stačí,“ povedal.

Portugalský útočník sa tento rok v júni stal tiež otcom dvojčiat Evy Márie a Matea. Rovnako ako u najstaršieho potomka aj v ich prípade využil služieb náhradnej matky.