Divné úmrtia 19: Muž skočil z 18. poschodia a dopadol na mladíka na lavičke. Zabil seba aj jeho!

Áno, človek je smrteľný, ale to je ešte iba polovica biedy. Najhoršie, že to, že je smrteľný, príde tak náhle...

1044

Za tragickú nehodu označujú poľské médiá prípad dvojitého úmrtia z centra Varšavy, kde z 18. poschodia jednej z výškových budov vypadol či vyskočil dvadsaťšesťročný muž. Dopadol priamo na mladíka, ktorý sedel dole na lavičke. Tragédia sa stala už v nedeľu v noci, podrobnosti sa ale do médií dostali až v stredu.

„Z budovy vypadol dvadsaťšesťročný muž. Dopadol na osemnásťročného občana Ukrajiny, ktorý sedel na lavičke pri reštaurácii,“ potvrdil policajný hovorca Robert Szumiata televízii TVN 24. „Pokračuje vyšetrovanie, ktoré má zistiť okolnosti tejto udalosti. Okrem iného bola nariadená pitva,“ uviedla Miroslawa Chyrová z varšavskej prokuratúry.

Divné úmrtia 9

Vyšetrovanie je podľa televízie zatiaľ vedené na základe paragrafu o neúmyselnom zabití. Právna kvalifikácia sa ale môže čoskoro zmeniť, pretože z predbežných zistení vyplýva, že dvadsaťšesťročný muž mohol spáchať samovraždu.

Pred tým si v inkriminovanej budove na deň prenajal izbu. V mieste, kam dopadol, podľa očitých svedkov sedel ešte ďalší muž, ale pár sekúnd pred tragédiou si našťastie presadol.

Divné úmrtia 11