Divné úmrtia 24: Mama tragicky zomrela po páde z bežeckého pásu! Syn (4) myslel, že zaspala a ľahol si k nej

Ako ľudia zomierajú...Áno, človek je smrteľný, ale to je ešte iba polovica biedy. Najhoršie, že to, že je smrteľný, príde tak náhle...

1298

Mladá mamička tragicky prišla o život pred zrakmi svojich malých synkov. Štvorročný Astin sledoval, ako jeho mamička Shari Fietjeová († 29) cvičí na bežeckom páse. Znenazdajky však spadla a udrela sa do hlavy. Na následky zranení zomrela. Chlapec si však myslel, že jeho mamička iba spí, a tak si ľahol vedľa nej.

Shari Fietjeová z novozélandského Aucklandu milovala behanie, a tak si zaobstarala domov bežecký pás. Začiatkom decembra ju pri behaní sledoval aj syn Astin, jej tréning však bohužiaľ skončil tragicky. Dvadsaťdeväťročná žena spadla a udrela sa do hlavy.
„Stratil som lásku svojho života, niekoho tak výnimočného a drahého, tak úžasnú mamu, manželku a priateľku,“ napísal jej manžel Jamie na sociálnu sieť facebook s tým, že Shari sa znovu vracala k behaniu po tom, čo podstúpila plastiku nosa. V dome s ňou bol nielen syn Astin, ale aj mladší syn Axell. „Mamička bola na bežiacom páse, spadla, udrela sa do hlavy a zaspala, tak som šiel spať s ňou,“ mal opísať štvorročný Astin svojmu otcovi Jamiemu po tom, čo sa vrátil domov.
„Shari bola tak úžasná mama, absolútne milovala naše chlapcov Astina a Axella. Chlapci si vedú dobre, ale viem, že až to pochopia, budú mať veľa otázok a bude ťažké ich vidieť vyrastať bez ich mamy,“ dodal v príspevku na facebooku a pridal fotografiu, na ktorej je so svojou manželkou. Zatiaľ nie je jasné, ako k tragédii došlo. Presnú príčinu smrti mladej mamy určí pitva.