Jeremy Jackson z Pobrežnej hliadky má problémy s alkoholom i so zákonom

2771

 

Preslávil sa v deviatich rokoch ako Hobie Buchannon v seriáli Pobrežná hliadka, ale rovnako ako mnoho detských hviezd skončil u drog a alkoholu.

„Keď som bol ešte dieťa, veľa som pil. Jeden čas som pil toľko alkoholu a bral toľko drog, že som skoro zomrel. Dostal som sa do bodu, kedy som nikdy nemal dosť, „priznal Jackson denníku The Sun.

Sláva zo seriálu mu vraj priniesla veľa nepríjemností a díleri drog ho vyhľadávali. „Keď mi bolo 16, rozbili mi hlavu. Mal som 20 stehov a zlomený nos. Mám milión takých historiek. Mal som hlaveň pištole v puse, pokúšali sa ma uniesť, vkradli sa mi do domu a bili ma,“ opísal herec.

Po čase sa rozhodol so všetkým prestať a aj keď to bolo náročné, svoju závislosť na drogách vraj zvládol. Od roku 2000, kedy ho zatkli za výrobu drog, je vraj čistý. Stal sa z neho kulturista a v roku 2012 si po dvojročnom vzťahu vzal fitness trénerku Vlani Wilsonovou.

Piť ale neprestal a to viedlo k jeho nedávnemu vyhodení z reality šou Celebrity Big Brother. V opitosti sa vrhol na modelku Chloe Goodmanová a obchytkával jej prsia. Verejne sa ospravedlnil, že chcel len vidieť, aké mala ten deň bikiny, ale v Británii sa z toho stal veľký škandál, ktorý sa dostal až na políciu. Tá to riešila dohováraním.