Vyčítali mu, že čo je to už za kapitána keď nevie odísť ráno z boja po svojich. Niekto so svadobčanov ho odfotil a za nemalí honorár predal bulváru.

Nepoznajú tú našu: Aj tí naši píjavali aj my píjať budeme…

Tréner futbalistov anglického klubu FC Liverpool Jürgen Klopp sa zastal kapitána tamojšej reprezentácie a hráča konkurenčného Manchestru United Wayna Rooneyho, ktorý si po kvalifikačnom dueli so Škótskom (3:0) doprial značnú dávku alkoholu.

Všetci velikáni vždy pili ako diabli a fajčili ako blázni

„Samozrejme, všetci z nášho prostredia sme stále na očiach, zarábame veľa peňazí a robíme prácu, ktorú milujeme. Možno to vyznie prekvapujúco, ale tiež sme len ľudské bytosti. Táto generácia hráčov je tá najprofesionálnejšia, aká tu kedy bola, a to nielen v Anglicku. Všetci títo chalani, všetky legendy, ktoré fanúšikovia zbožňujú, vždy pili ako diabli a fajčili ako blázni, ale napriek tomu boli skvelými hráčmi,“ cituje Kloppove slová portál denníka AS.
Rooney po zápase so Škótmi vošiel na svadobnú hostinu, ktorá sa konala v hoteli Grove v Hertfordshire, kde bol v tom čase ubytovaný anglický tím.
„Svadobní hostia potvrdili, že sa bavil do piatej ráno,“ píše The Sun. „Nebol schopný dostať zo seba súvislú vetu či tancovať, nedokázal sa udržať na nohách. Nikto z nás nemohol uveriť, že toto je kapitán Anglicka,“ povedal jeden z prítomných, možno ten čo na fotografii zarobil.