Pred súdom stála slávna influencerka Mahek Bukhariová (23) so svojou matkou Ansreen Bukhariovou (46) a ďalšími šiestimi ľuďmi. Všetci čelia obvineniu z vraždy! Skupinka mala podľa obžaloby zosnovať smrť Mohammeda Hashima Ijazuddina a Saqiba Hussaina (obaja †21). Hussain a Ansreen spolu udržovali milostný vzťah a vo chvíli, keď žena románik ukončila, začal ju jej mladší milenec vydierať, že o ich vzťahu povie jej manželovi.

Influencerka Mahek Bukhariová

Súd v anglickom Leicestri rozpletá prípad vraždy dvoch priateľov Mohammada Hashima Ijazuddina a Sawiba Hussaina, ktorí zomreli vo februári roku 2022 na ceste A46. Obaja zahynuli pri dopravnej nehode po tom, čo ich auto vo veľkej rýchlosti narazilo do stromu. Po náraze začalo horieť.

Na prvý pohľad by sa zdalo, že išlo o tragickú nehodu, avšak tesne pred smrťou ešte Hussain vytočil tiesňovú linku. „Sledujú ma dve vozidlá,“ uviedol podľa informácií britského denníka The Guardian do telefónu. „Majú na hlave kukly. Snaží sa ma vytlačiť z cesty. Snaží sa ma zabiť. Zomriem,“ dodal vraj.

Potom, čo policajti skontrolovali kamerové zábery, zistili, že Ijazudina a Hussaina prenasledovali autá Audi TT a Seat Leone. Majiteľkou Seatu Leone bola vraj Natasha Akhtarová a v Audi TT údajne sedela Mahek Bukhariová so svojou matkou Ansreen Bukhariovou. Žalobca Collingwood Thopson na súde uviedol, že vyšetrovanie policajtov odhalilo „príbeh lásky, posadnutosti, vydierania a nakoniec chladnokrvné vraždy.“

Otrasná smrť modelky! Obľúbená influencerka Diana spáchala samovraždu

Ansreen a Hussein podľa informácií denníka BBC spolu udržovali milostný vzťah, a to dlhé tri roky. Avšak Ansreen nakoniec vzťah ukončila, čo mladší muž neniesol príliš dobre. Rozhodol sa svoju bývalú milenku vydierať. Chcel od nej viac ako 3,5 tisíc eur. Tvrdil, že takú sumu za ňu v priebehu ich vzťahu minul, navyše sa vyhrážal, že o ich vzťahu povie jej manželovi a zverejní intímne fotografie a videá.

Počas prestrelky dvoch znepriatelených gangov zomrela mladá influencerka (†25)

Ansreen sa nakoniec zverila svojej dcére Mahek a spoločne údajne zosnovali vraždu. Podľa obžaloby práve influencerka, ktorá mala na TikToku 230-tisíc sledujúcich, zlanárila do ich vražedného sprisahania ďalších ľudí, ktorí sa teraz tiež spovedajú pred súdom.