Len niekoľko dní od pohrebu Amy († 14) dievčatka z reklamy začal nechutný útok na jej kamarátku!

1202

Akoby si už nevytrpela dosť! Kamarátka mladej Amy († 14), ktorá si vzala život kvôli internetovej šikane, sa len niekoľko dní po jej smrti stala sama terčom nechutného útoku. Úchylák ju dokonca navádzal k tomu, aby si vzala život rovnako ako Amy.

Amy Everett († 14), ktorú volali Dolly a Austrálčania ju mohli poznať z vianočných reklám, si vzala život 3. januára, pretože sa už nedokázala vysporiadať s krutou internetovou šikanou. Zdrvená rodina sa preto rozhodla pozvať na jej pohreb aj tyranov, ktorí ju k samovražde dohnali, aby videli, čo spôsobili a zároveň vyzvala na ukončenie tohto nezmyselného ubližovania. Lenže ani taká tragédia úchylákom nebola dosť.

Len niekoľko málo dní po pohrebe sa kamarátka tragicky zosnulej tínedžerky stala obeťou nechutného útoku. Pätnásťročnej Kaytlin neznámy úchylák začal písať, aby si vzala život. „Prečo si proste nejdeš podrezať zápästia a nevykrvácaš, všetci to oceníme. Choď urobiť to, čo Dolly, mala si to byť ty a nie ona,“ stojí okrem iného v jednej správe.

Toto dievčatko z reklamy zabila šikana! Rodičia pozvali na pohreb aj tyranov

Snímka konverzácie na internete zdieľal jej otec Russell Simpson. „Keď zmienil Dolly, vypenil som. Poznali sme ju a poznáme jej rodinu a trhá nám to srdce,“ vysvetlil britskému denníku Daily Mail.
Rodina Dolly pritom po tragédii vytiahla do boja proti tyranom. „Šikanovanie akéhokoľvek typu je neprípustná. Je to na nás, postaviť sa takémuto správaniu, ak ho uvidíme. Na mieste Doly mohla byť kohokoľvek iného dcéra, sestra, alebo kamarátka,“ povedal otec tínedžerky s tým, že by si želal, aby už si nikto nemusel prejsť tým, čím oni.