Manželia Charlie († 74) a Gayle Anderson († 71) odišli na Jamajku, aby začali nový život. Namiesto toho v dovolenkovom raji našli smrť. Britský pár bol brutálne zavraždený v ich dome na rozprávkovom ostrove. Manželia boli podľa polície mučení a zapálení zaživa!

Manželia pochádzajúci z Británie zrovna začali novú kapitolu ich života. Pár, ktorý bol spolu neuveriteľných päťdesiat päť rokov, sa rozhodol, že na dôchodok odíde z Veľkej Británie a presťahuje sa na rozprávkovú Jamajku. Manželia si kúpili dom neďaleko hlavného mesta Jamajky Kingstonu. Ich šťastie však netrvalo dlho. Charlieho a Gayle Andersonových niekto brutálne zavraždil v ich dome. „Začali zrovna novú kapitolu ich životov,“ povedal ich syn pre Mirror.

Telá Charlieho a Gayle bola nájdená na záhrade ich nového domu. Podľa jamajskej polície bol pár mučený. Na krku a tvári mali rany. Telo Gayle bolo nájdené oproti domu. Jej vlasy boli obhorené, a dokonca aj jej oblečenie. Telo Charlieho bolo nájdené ďalej od domu na záhrade. Ako manželka aj on mal obhorené oblečenie, a to najmä okolo genitálií. Páchateľ chcel zrejme pár upáliť zaživa v obývacej izbe, ktorá bola obhorená. Do domu sa podľa vyšetrovateľov vrah dostal zadným oknom, ktoré bolo odstránené.

Záhadou zostáva, kto by chcel manželom ublížiť. „Charlie a Gayle boli piliermi komunity v Manchestri a na Jamajke, boli ohromne obľúbení a milovaní všetkými,“ povedal ich syn. Policajti v súčasnej chvíli preverujú verziu, že za vraždou mohli byť obrovské dlhy.